Mój Toruń: Główna » Archives for Listopad 2013

Monthly Archives: Listopad 2013

Młyny gotowe do start-upowej rewolucji

Listopad 30th, 2013 (0)
W Toruniu powstaje największe centrum Business Link w Polsce. Jego siedzibą będą Młyny Toruńskie, które są już niemal gotowe do przyjęcia start-upowiczów. 

Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw

Listopad 29th, 2013 (0)
W ostatni czwartek, 28 listopada, miała miejsce konferencja podsumowująca Europejski Tydzień Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Kulminacyjnym punktem programu konferencji było rozstrzygnięcie konkursu „Liderzy Innowacji Pomorza i Kujaw“. Liderem w kategorii Innowacyjne Mikroprzedsiębiorstwo została firma AM2M sp. z o.o. sp.k.. ...

Mała architektura na Jordankach

Listopad 27th, 2013 (0)
Budowa sali koncertowej na Jordankach zakończy się w połowie 2015 roku. Jej projekt został opracowany tak drobiazgowo, że już dziś znane jest nie tylko szczegółowe wyposażenie obiektu, ale również plan zagospodarowania najbliższego terenu wokół niego. Łącznie z małą architekturą.

Radikal Guru [NRD]

Listopad 22nd, 2013 (0)
Klub NRD zaprasza w sobotę 30 listopada na całonocną basową sesję na dodatkowym sound systemie z Radikal Guru w roli głównej.

XXANAXX w klubie Lizard King

Listopad 20th, 2013 (0)
Klub Lizard King zaprasza w czwartek 28 listopada na koncert zespołu XX▲N▲XX. Kompozycje pełne analogowych brzmień, głębokich basów i przestronnych pogłosów. Kojące i ciepłe dźwięki, do których chętnie wyskoczysz na parkiet. Mają za sobą występy na Openerze i Audio ...