Mój Toruń: Główna » Aktualności » AIESEC UNIVERSITY

AIESEC UNIVERSITY 

Aiesec University

Hiszpański, Angielski i Rosyjski – to właśnie te języki, już w sierpniu, będą mogli poznać toruńscy licealiści i studenci, którzy szukają ciekawego sposobu na spędzenie wakacji. Na kursy można zapisywać się do 9 sierpnia na stronie www.LearnByPlay.pl

Po raz pierwszy mieszkańcy Torunia mają okazję wziąć udział w kursach językowych AIESEC University. Projekt jest organizowany przez studencką organizację AIESEC, dlatego cena kursu jest przystępna. Za 199 zł organizatorzy oferują 2 miesiące kursu po 4 godziny w tygodniu. Osoby biorące w nim udział mają szansę poznać nowe języki, kulturę obcych krajów oraz wielu fantastycznych ludzi z kraju i zagranicy.

Charakterystyczną cechą zajęć organizowanych przez AIESEC jest innowacyjna forma ich prowadzenia. Uczestnicy w ramach kursu mogą wziąć udział w wieczorkach kulturowych oraz w tzw. Language Tour. Praktykanci z zagranicy będą w praktyce uczyć języka podczas codziennych, zwykłych czynności takich jak zakupy w sklepie, spacer w parku lub kolacja w restauracji. Projekt skierowany jest głównie do osób, które uczą się języka i nie są zadowolone z tradycyjnych form nauczania. Kursy organizowane są w największych miastach w Polsce, w tym także w Toruniu. Zapisy na zajęcia trwają od 22 lipca do 9 sierpnia. Formularz zgłoszeniowy oraz szczegółowe informacje dostępne są na stronie internetowej www.LearnByPlay.pl.

Na wszelkie pytania organizatorzy odpowiedzą mailowo rekrutacja.aiesec.umk@gmail.com. Można będzie ich też spotkać 28 lipca na toruńskiej starówce po godzinie 14:30. Będą mieli drobną niespodziankę dla każdego zainteresowanego.

Warto też wejść też na stronę Facebook AIESEC Toruń UMK i otrzymać 50 zł zniżki na kurs.

[MT]

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama