Mój Toruń: Główna » Aktualności » Bezpłatne badania słuchu

Bezpłatne badania słuchu 

ucho

10 marca 2015 r. w godz. 9.00 – 15.00 w drugiej Poradni Podstawowej Opieki Zdrowotnej wchodzącej w strukturę Miejskiej Przychodni Specjalistycznej (ul. Smocza 11/13 w Kaszczorku) przeprowadzane będzie bezpłatne badanie słuchu.

Na badania obowiązuje wcześniejsza rejestracja telefoniczna 56 622-01-49 od poniedziałku do piątku w godz. 9.00-16.00.
Problemy ze słuchem dotyczą już 10% Polaków, a przeciętny Polak potrzebuje ok. 7 lat na rozpoczęcie profilaktyki słuchu. Program profilaktyki słuchu kierowany jest do szerokiego grona osób w każdym wieku, a szczególnie do osób, które na poniższe pytanie chociaż raz odpowiedziały „tak“.

· Słuchasz zbyt głośno telewizji?
· Prosisz o powtórzenie zdań?
· Masz kłopoty ze zrozumieniem w trakcie rozmowy?
· Odczuwasz szumy uszne?
· Pracujesz lub przebywasz w hałasie?

Jeśli rozpoczynają się problemy ze słuchem i zostaje zdiagnozowany niedosłuch, badania słuchu powinny być wykonywane min. co pół roku.
Na badania zaprasza Wydział Zdrowia i Polityki Społecznej UMT wspólnie z Firmą KIND Aparaty Słuchowe. Firma KIND Aparaty Słuchowe jest jedną z przodujących na rynku polskich firm w branży aparatów słuchowych, której siedziba mieści się w Poznaniu. Posiada oddziały w całej Polsce, w tym w Poznaniu, Warszawie, Krakowie, Łodzi, Szczecinie i Pile funkcjonujące jako NZOZ Centrum Terapii Słuchu.

[MT/UM Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama