Mój Toruń: Główna » Aktualności » Bezpłatne badania USG i konsultacje medyczne.

Bezpłatne badania USG i konsultacje medyczne. 

[foto: jess lis]

Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo” i CH Toruń Plaza zapraszają kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców na bezpłatne USG i USG 4D oraz konsultacje medyczne, praktyczne porady i konkursy w ramach akcji “Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2016”. Akcja odbędzie się w dniu 22 maja w CH Toruń Plaza, ul. Broniewskiego 90, w godz. 11.00 – 16.00.

Ciąża i macierzyństwo to okres planowania, dokonywania zmian w życiu, okres oczekiwania i nadziei. Bez wątpienia dla wielu matek najpiękniejszy okres w ich życiu, a zarazem czas wielu pytań i wątpliwości. Zapraszamy kobiety w ciąży, młode mamy i rodziców do zadawania pytań zaproszonym ekspertom. Propagujemy zdrowy styl życia i regularne badania. Przyszłe mamy dowiedzą się jak świadomie czerpać z ciąży radość oraz podejmować rozważne decyzje.

W przygotowanych punktach konsultacyjnych, nasi eksperci będą udzielać porad m.in. w zakresie: przygotowania do porodu, karmienia piersią, właściwej diety mamy w ciąży i mamy karmiącej, pielęgnacji niemowląt, pozyskiwania i przechowywania komórek macierzystych krwi pępowinowej, bezpieczeństwa mamy i dziecka w samochodzie, powracania do formy po porodzie, czy noszenia w chustach. Uczestnicy dowiedzą się również jak w przypadku zagrożenia życia udzielić maluchowi pierwszej pomocy.

Wszystkim zainteresowanym mamom wykonamy profesjonalną sesję zdjęciową i makijaż. Aktywne mamy zapraszamy do udziału w organizowanych konkursach. Nagrodą główną będzie fotelik samochodowy. Toruńska edycja ogólnopolskiej akcji ,,Szczęśliwe dziecko, Szczęśliwa mama 2016” odbędzie się w niedzielę, 22 maja w CH Toruń Plaza w godzinach: 11.00-16.00.

Na potrzeby badań, powstaną dwa gabinety wyposażone w aparaty USG i niezbędny sprzęt. Wykonywanie badań rozpoczynamy o godz. 11.00. Z chwilą rozpoczęcia akcji będzie obowiązywała kolejność zgłoszeń. W przypadku dużego zainteresowania badaniami osoby oczekujące, z chwilą rozpoczęcia akcji społecznej, będą mogły wpisać się na listę. Liczba miejsc ograniczona.

Dodatkowe informacje o akcji na stronie internetowej www.szczesliwemacierzynstwo.pl

[MT / Fundacja „Szczęśliwe Macierzyństwo”]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama