Mój Toruń: Główna » Aktualności » Jest wykonawca mostu

Jest wykonawca mostu 

Most

Wybrano wykonawcę mostu drogowego w Toruniu. Za najkorzystniejszą uznano ofertę konsorcjum firm Strabag Sp. zo.o., Strabag AG i Hermann Kirchner Polska. Jeśli nie będzie protestów i odwołań miasto na przełomie sierpnia i września planuje podpisać umowę.

Komisja przetargowa zakończyła ocenę  ofert w postępowaniu przetargowym dla zadania „Budowa mostu drogowego w Toruniu wraz z drogami dojazdowymi. “To była bardzo trudna i intensywna praca” mówi Barbara Tyrankiewicz, kierownik Biura Realizacji Projektu Mostowego. Komisja miała do sprawdzenia pod względem formalno-prawnym 9 ofert. Wszystkie spełniły wymagania zawarte w specyfikacji. Kryterium decydującym o wyborze wykonawcy była cena-dodaje Tyrankiewicz.

Za najkorzystniejszą została uznana oferta  konsorcjum firm Strabag Sp. zo.o., Strabag AG i Hermann Kirchner Polska, które wyceniło pracę na 548 608 768,35 zł.Zakładając optymistyczny wariant, czyli taki w którym nie będzie odwołań i protestów, umowa z Generalnym Wykonawcą zostanie podpisana na przełomie sierpnia i września.

 

[MT]

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama