Mój Toruń: Główna » Aktualności » Joga podczas finału WOŚP

Joga podczas finału WOŚP 

Zapraszamy na jogowy finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 13 stycznia w Toruniu, w Centrum Odnowy Biologicznej i Rekreacji “Club 66″ ul. Wyszyńskiego 6, odbędą się otwarte warsztaty jogi dla osób , które nigdy wcześniej nie ćwiczyły, jak i dla tych, które miały okazję zetknąć się z tą formą ćwiczeń. Joga to system ćwiczeń znany od 4 tysięcy lat. Umożliwiają one każdemu – bez względu na wiek czy kondycję fizyczną – poprawę ogólnego stanu zdrowia, relaks, powrót do równowagi i uzyskanie ładnej sylwetki.

Choć większość ludzi kojarzy jogę z dziwnymi pozami (siedzeniem w lotosie lub staniem na głowie), jest ona po prostu sprawdzonym, skutecznie działającym rodzajem gimnastyki. Jeżeli masz problemy ze stresem, odpornością organizmu na choroby, czujesz się ociężały – joga może Ci pomóc.

13 stycznia opłatą za warsztat będzie dowolny datek wrzucony do specjalnie oznaczonych puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Fundacja Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest największą pozarządową organizacją charytatywną w Polsce, która ratuje życie wyposażając publiczne szpitale dziecięce w wysoce specjalistyczny, nowoczesny sprzęt medyczny. Od początku swojej działalności do chwili obecnej Fundacja zakupiła sprzęt wart ponad 72 MLN dolarów.

Joga jest zarówno skuteczną formą profilaktyki zdrowia, jak i terapią dla już istniejących problemów. Mając na uwadze, że celem Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy jest działalność w zakresie ochrony zdrowia, uczestnictwo w warsztatach jogi podczas XVI Finału, przynosi ze sobą podwójny efekt. Ćwiczmy jogę dla swojego zdrowia i podarujmy zdrowie innym!

Finałowa joga to kontynuacja akcji “Joga w Parku” – cyklu wakacyjnych darmowych zajęć jogi, którego pomysłodawcą i organizatorem jest Paweł Zatchej oraz ćwiczeń jogi prowadzonych przez Janusza Szopę podczas cyklicznie organizowanego przez Jurka Owsiaka festiwalu “Przystanek Woodstock”.

Szczegółowe informacje na temat zajęć podczas Orkiestry znajdziecie na www.jogawparku.pl
“Finałowa joga” w Toruniu
Centrum Odnowy Biologicznej i Rekreacji “Club 66″ ul. Wyszyńskiego 6

PLAN ZAJĘĆ:

12:00 – 13:30 I sesja jogi
13:30 – 15.00 II sesja jogi
15.00 -16.00  II sesja jogi

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama