Mój Toruń: Główna » Aktualności » Joga w parku po raz kolejny w Toruniu

Joga w parku po raz kolejny w Toruniu 

joga_w_parku[1]

W pierwszy weekend lipca, w niedzielę 4 lipca, w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu, odbędzie się sesja „Jogi przyjemności”, organizowana w ramach IV edycji projektu „Joga w Parku”. Algida już po raz trzeci jest srebrnym sponsorem zajęć i fundatorem nagród, między innymi mat do jogi.

„Joga przyjemności”, na którą zaprasza Algida, to ćwiczenia podkreślające przyjemność płynącą z jogi, prowadzone pod okiem profesjonalnych instruktorów, dające szansę na odprężenie, relaks i poprawę samopoczucia. Wszystko zgodnie z mottem, że lody to jedna z przyjemności, która doskonale poprawia samopoczucie, podobnie jak ćwiczenie jogi. Spotkania te zapewniają wewnętrzny spokój, pozwalają odprężyć ciało i umysł. Zaproszenie skierowane jest zarówno do osób początkujących, jak i zaawansowanych w ćwiczeniu jogi.

Podczas spotkań w Toruniu, będzie można wygrać nagrody, sponsorowane przez Algidę: maty do jogi, książki z ciekawymi lodowymi przepisami oraz „Przyjemnik” – specjalny notatnik Algidy z propozycjami menu na każdą porę roku. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny.

Zajęcia „Jogi w parku” organizowane są od 20.06 do 29.08 dla mieszkańców największych polskich miast: Warszawy, Krakowa, Łodzi, Torunia, Bydgoszczy, Olsztyna, Wrocławia, Katowic, Opola oraz Trójmiasta. Spotkania inspirowane przez Algidę będą odbywać się w każdym z tych miast co 3 tygodnie i za każdym razem będą stawiać na przyjemność, zadowolenie i satysfakcję płynącą z ćwiczeń.

W Toruniu zajęcia organizowane są w każdą niedzielę, w Parku Miejskim na Bydgoskim Przedmieściu.  Algida zaprasza na pierwsze swoje spotkanie 4 lipca (kolejne spotkania odbędą się 25 lipca oraz 15 sierpnia).

Plan spotkania:

10.00 – 10.30 – przywitanie, przedstawienie prowadzących i omówienie technik ćwiczeń

10.30 – 12.00 – sesja „Jogi przyjemności”

12.00 – 12.15 – pożegnanie

Niezbędniki: wygodny strój, mata lub koc do ćwiczeń.

Organizatorem projektu Joga w Parku jest Fundacja Biosferis.

Oficjalna strona internetowa akcji Joga w Parku: www.jogawparku.pl

[MT]

 

za pomocą Joga w parku po raz kolejny w Toruniu.

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama