Mój Toruń: Główna » Aktualności » Kolejne zmiany na Grudziądzkiej

Kolejne zmiany na Grudziądzkiej 

Plac_To-Mi-To_1

W najbliższy czwartek (24.11) wykonawca remontu ul. Grudziądzkiej rozszerzy zakres prowadzonych prac. W związku z tym wykonawca od wczesnych godzin porannych dodatkowo wyłączy z ruchu lewy (wewnętrzny) pas ruchu na jezdni zachodniej (kierunek do centrum) na odcinku od ul. Jeśmanowicza do ul. Lelewela.


Przypominamy, że nadal będą prowadzone prace na odcinku od ul. Lelewela do ul. Podgórnej. Obowiązuje zwężenie do jednego pasa ruchu na jezdni w kierunku Gdańska od torowiska za ul. Bażyńskich do ul. Kościuszki. Z kolei na jezdni w kierunku centrum od zatoki autobusowej przy Bumarze do ul. Podgórnej. Dodatkowo prace są prowadzone na ul. Podgórnej pomiędzy jezdniami ul. Grudziądzkiej. Dla ruchu zamknięta jest ul. Podgórna na odcinku od ul. Staszica do zachodniej jezdni ul. Grudziądzkiej.

Ulica Podgórna w kierunku ul. Kościuszki jest zwężona do jednego pasa ruchu na odcinku od zachodniej jezdni (w kierunku centrum) ul. Grudziądzkiej do ul. Staszica. Miejski Zarząd Dróg przeprasza za niedogodności i utrudnienia. Prosimy o zachowanie ostrożności w obrębie prowadzonych prac.

[MZD Toruń / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama