Mój Toruń: Główna » Aktualności » Muzyczna uczta dla wszystkich

Muzyczna uczta dla wszystkich 

gospel

Kolorowe szarfy, ogromny kilkuset osobowy chór, czarnoskóry, charyzmatyczny solista tańczący, skaczący na scenie i energetyzujący wszystkich swoim żywiołowym zachowaniem. Głośne, niekrępujące nikogo ewangeliczne przesłania wspólne dla wszystkich chrześcijan. Tak właśnie przedstawiają się warsztaty muzyki gospel.

Organizatorzy liczą już uczestników w setkach, a publiczność w tysiącach – tylu bowiem entuzjastów muzyki gospel przyciągają coroczne gospelowe warsztaty w pięciu miastach Polski – Toruniu, Wrocławiu, Bydgoszczy, Szczecinie i Poznaniu. Gospel daje nadzieję na lepsze jutro, wnosi powiew świeżości do naszych serc, rozgrzewa je radością i spełnieniem. Tak właśnie działa ta muzyka, a jej głównym przekazem jest radosna Dobra Nowina o śmierci i zmartwychwstaniu Jezusa. Niektórzy nazywają warsztaty muzyczną ucztą, inni natomiast pełnymi energii rekolekcjami i rzeczywiście, jest to czas, w którym każdy znajdzie coś dla siebie, tym bardziej, że nie ma przesłuchań kwalifikacyjnych i ograniczeń wiekowych! Kto nie spróbuje, nigdy się nie dowie…

Ruszyły już zapisy na Warsztaty Gospel w Toruniu, które odbędą się 24-25 marca 2007r. Gościem i instruktorem będzie czarnoskóry dyrygent – Brian Fentress ze Stanów Zjednoczonych. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zamieszczonego na stronie internetowej: www.warsztatygospel.pl/torun i wpłata 50 zł na konto organizatora.

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama