Mój Toruń: Główna » Aktualności » Oświadczenie Dyrektora CSW

Oświadczenie Dyrektora CSW 

Oświadczenie Dyrektora CSW

“Ogłoszony przez Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu konkurs na stanowisko dyrektora programowego zostanie przeprowadzony, zmianie ulegają jedynie terminy. Zgodnie z nowym harmonogramem konkursu, skład komisji konkursowej zostanie ogłoszony 14 lipca br. na stronie www.csw.torun.pl, termin napływania zgłoszeń upływa 19 lipca, natomiast 29 lipca komisja ogłosi werdykt.”

Szanowni Państwo,

Informuję, że ogłoszony przez Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu konkurs na stanowisko dyrektora programowego zostanie przeprowadzony, zmianie ulegają jedynie terminy. Zgodnie z nowym harmonogramem konkursu, skład komisji konkursowej zostanie ogłoszony 14 lipca br. na stronie www.csw.torun.pl, termin napływania zgłoszeń upływa 19 lipca, natomiast 29 lipca komisja ogłosi werdykt. Do końca sierpnia wyłoniony zostanie nowy dyrektor programowy CSW, który rozpocznie następnie pracę nad programem merytorycznym placówki na rok 2011.

Jednocześnie chciałbym zapewnić, że jako dyrektor instytucji nie planuję wprowadzania żadnych zmian w zakresie programu merytorycznego zaplanowanego do końca roku przez zespół kuratorski. Nie zamierzam również zmieniać radykalnie profilu toruńskiego Centrum – zarówno podczas rozmów z dziennikarzami, jak i w trakcie spotkań z pracownikami Centrum, wielokrotnie deklarowałem chęć współpracy z zespołem kuratorskim CSW i otwartość na ich koncepcje dotyczące programu i charakteru instytucji. Obecnie prowadzę z zespołem Centrum rozmowy dotyczące spraw organizacyjnych.

Z poważaniem,

Paweł Łubowski

Dyrektor Centrum Sztuki Współczesnej Znaki Czasu w Toruniu

 

 

[MT]

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama