Mój Toruń: Główna » Aktualności » Pająkowskiego, Pułaskiego i Grabowa w remoncie

Pająkowskiego, Pułaskiego i Grabowa w remoncie 

Pułaskiego

Pająkowskiego, Pułaskiego i Grabowa na początku lipca zmienią swój wygląd i standard. Wszystko to za sprawą remontów kapitalnych, które są obecnie na tych ulicach prowadzone. Na każdej z nich drogowcy z firmy Strabag ułożą nową, gładką nawierzchnię i wyremontują chodniki.

Ulica Pająkowskiego zostanie odnowiona na odcinku 200 metrów od ul. Targowej do jednostki wojskowej. Na całym odcinku została sfrezowana stara nawierzchnia i ustawiono krawężniki. Dobiega końca układanie chodnika oraz budowa wjazdów do posesji. W tym tygodniu drogowcy planują ułożenie pierwszej warstwy asfaltu.

Z kolei ul. Pułaskiego zmieni się na odcinku 240 metrów od ul. Lubickiej do ul. Antczaka. Tu również drogowcy sfrezowali starą nawierzchnię i przygotowują się do układania asfaltu.

Na Grabowej drogowców spotkamy na odcinku od Szosy Lubickiej do ul. Kalinowej. Remontowany odcinek ma 225 metrów długości. Obecnie drogowcy stawiają nowe krawężniki, układają nowe chodniki i przygotowują się do ułożenia pierwszych warstw nowej nawierzchni.

Remont trzech ulic kosztuje 631 839 złotych. Wykonawcą prac jest firma Strabag.

[MZD / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama