Mój Toruń: Główna » Aktualności » Plaża Gotyku 2016 wystartowała!

Plaża Gotyku 2016 wystartowała! 

[foto: plazagotyku.pl]

Jak to mówią – pierwsze koty za płoty! Mistrzostwa Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w siatkówce plażowej mężczyzn zainaugurowały tegoroczną Bella Plażę Gotyku, która gości po raz kolejny w Toruniu. W zawodach brali udział studenci i pracownicy uczelni, a mistrzostwo wywalczyli Dominik Zieliński i Tomasz Janiszewski.

Dzisiejszy turniej rozegrano systemem każdy z każdym. Nie brakowało ciekawych wymian i dobrej gry, zwłaszcza wśród duetów, które uplasowały się na pierwszych miejscach. Triumfatorzy mistrzostw Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – Dominik Zieliński i Tomasz Janiszewski zapisali na swoim koncie komplet zwycięstw i nie stracili w turnieju nawet jednego seta.

Pary, które uplasowały się na podium zawodów otrzymały pamiątkowe puchary i nagrody rzeczowe. W piątek do rywalizacji w mistrzostwach Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu staną pary kobiece.

Po walce w mistrzostwach UMK pierwsza grupa młodych adeptów siatkówki plażowej odbyła trening w ramach BELLA HAPPY Kids Camp. Oprócz pierwszych siatkarskich kroków na piaszczystym boisku, było także dużo śmiechu i dobrej zabawy, a dzieci miło spędziły czas.

Podium mistrzostw Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w piłce siatkowej mężczyzn:
I miejsce: Dominik Zieliński/Tomasz Janiszewski
II miejsce: Rafał Chojnacki/Przemysław Knopek
III miejsce: Jakub Orzeł/Maciej Manista

[AZS UMK Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama