Mój Toruń: Główna » Aktualności » Przegraliśmy o włos …

Przegraliśmy o włos … 

Plaa_Radości_Redds[1]

Właśnie ruszyło drugie głosowanie na Plażę Radości Redd’s. Mieszkańcy 4 miast biorących udział w zabawie mogą spędzić pełne radości lato na złocistej plaży. Wystarczy, że zagłosują na stronie www.plazaradosci.pl i zmobilizują swoich znajomych. Chorzowianie już tak zrobili i 2 lipca Plaża Radości Redd’s rozbudzi wakacyjną energię pojawiając się w ich mieście. W sierpniu Plaża może zagościć w Toruniu.

„Kolejne miasto ma szansę na piaszczystą plażę, doskonałą na wakacyjne spotkania z przyjaciółmi i to w samym sercu miasta.  Dzięki zaangażowaniu swoich mieszkańców w pierwszym etapie wygrał Chorzów i to w nim Plaża Radości Redd’s zagości w lipcu. Czekamy na drugiego zwycięzcę, u którego Plaża pojawi się w sierpniu. – mówi Maciej Partyka, Specjalista ds. PR  Kompanii Piwowarskiej.

Toruń jest jednym z 4 miast, w którym może w sierpniu stanąć „Plaża Radości”. Pozostałe miasta to Warszawa, Kraków i Poznań. Głosowanie rozpoczęło się 26 czerwca.

Plaża Radości Redd’s pozwoli zrelaksować się i błyskawicznie „przenieść” z miejskiej dżungli na, wymarzoną plażę. W beach barze zapanuje energetyczna atmosfera helskiego wybrzeża.

W specjalnie przygotowanej strefie będzie można oddać się beztroskim przyjemnościom: opalaniu,  sportom letnim, a także  wypożyczyć gry i sprzęt sportowy. W ciągu dnia będą organizowane animacje oraz turnieje siatkówki. Każda plażowiczka będzie mogła również skorzystać z bezpłatnych porad wizażysty. Wieczorami plaża zamieni się w beach bar, w którym można będzie się wytańczyć m.in. na imprezie w stylu Bollywood. Optymistyczna i energetyczna muzyka będzie serwowana przez uznanych dj-ów. Podczas imprez otwierających i zamykających plaże specjalnymi  atrakcjami będą pokazy tańczących fontann i show Teatru Tancerzy Ognia.

Żeby sprowadzić Palże Redd’s do swojego miasta należy zagłosować na  stronie  internetowej www.plazaradosci.pl.  Głosowanie potrwa od 26 czerwca do 25 lipca. Plaża w zwycięskim mieście zostanie otwarta 30 lipca.

[MT]

 

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama