Mój Toruń: Główna » Aktualności » Serial “Lekarze” na nowym moście

Serial “Lekarze” na nowym moście 

[Zdjęcie: TVN S.A.]

Do Torunia wrócili „Lekarze”. Ekipa kręci w naszym mieście zdjęcia do czwartej serii popularnego serialu. Znajdzie się w niej m.in. nowy most drogowy, piękne plenery i – już tradycyjnie – uliczki urokliwej toruńskiej starówki.

Ekipa „Lekarzy” gości w Toruniu od 3 do 10 lutego. Kręci sceny do czwartej serii. Do głównej obsady serialu w roli nowego ordynatora chirurgii dołączy Wojciech Mecwaldowski. Pojawi się także Anna Polony, Ewa Ziętek i inne sławy. Serię będzie reżyserował Filip Zybler i Marcin Wrona.

W czwartej serii będzie się dużo działo. Zdradzę tylko, w poniedziałek, 3 lutego, karetka gnała przez Toruń z rannym Filipem, przyjacielem Beaty. Z kolei Piotr Polk, czyli serialowy profesor Florczyk,będzie pędził po nowym moście drogowym – uchyla rąbka tajemnicy Dorota Chamczyk, producentka serialu „Lekarze”.

Zdjęcia będą kręcone także m.in. pod domem Sylwii i doktora Ordy na ul. Mostowej, w „Różach i Zen”, w Złotorii oraz oczywiście w Centrum targowym Park, które na tę okoliczność znowu zmieni się w szpital.

Te odcinki będą emitowane wiosną, ale to nie koniec. Gdy zrobi się ciepło, może w wakacje, wrócimy do Torunia, by nagrywać piątą serię – zdradza Dorota Chamczyk.

„Lekarze” to polski serial medyczny w gwiazdorskiej obsadzie, który TVN emituje od jesieni 2012 roku. W czwartej serii zobaczymy sporo nowych postaci granych przez znanych aktorów. Poza tym na ekranie pojawią się już dobrze znani bohaterowie, czyli ekipa lekarska w pełnym składzie: Elżbieta Bosak (Danuta Stenka), Leon Jasińki (Jacek Koman), Krzysztof Florczyk (Piotr Polk), Piotr Wanat (Szymon Bobrowski), Adam Gajewski „Jivan” (Marcin Perchuć), Daniel Orda (Wojciech Zieliński), Sylwia Matysik (Katarzyna Bujakiewicz), Beata Jasińska (Agnieszka Więdłocha), Olga Rojko (Magdalena Boczarska), Iza Wanat (Katarzyna Warnke), Magdalena Żelichowska (Marta Ścisłowicz), Basia Torzewska (Aleksandra Hamkało) i Tadeusz Karkoszka (Krzysztof Jędrysek).

[UM Toruń / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama