Mój Toruń: Główna » Aktualności » Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR

Targi Motoryzacyjne MOTO-TOR 

mototor

W dniach 4-5 października  2008 roku w Centrum Targowym „PARK” w Toruniu przy ul. Szosa Bydgoska 3 odbędą się TARGI MOTORYZACYJNE „MOTO-TOR 2008”, których organizatorem są Targi Toruńskie Sp. z o.o. Targi będą okazją do zaprezentowania oferty wszystkim miłośnikom i użytkownikom motoryzacji. Chcemy, aby osoby myślące o kupnie auta czy jednośladu mogły zapoznać się z najnowszymi modelami będącymi w ofercie salonów …

… oraz skorzystać z okazji i umówić się na odbycie jazdy próbnej.

Na „MOTO-TOR 2008” swoje produkty zaprezentują m.in. sprzedawcy samochodów i jednośladów, punkty sprzedające części i akcesoria samochodowe. Będzie także możliwość poznania ofert warsztatów i stacji diagnostycznych.  Swoją ofertę przedstawią firmy ubezpieczeniowe i kredytowe oraz szkoły jazdy.

Przekonani jesteśmy, że tego typu impreza spotka  się z dużym  zainteresowaniem zwiedzających (w 2007 roku odwiedziło nas ponad 4 500 osób) i będzie  znakomitą okazją do nawiązania kontaktów handlowych i wymiany cennych doświadczeń.

Do Państwa dyspozycji oddajemy ponad 2000 m^(2) powierzchni wystawienniczej z pełnym zapleczem medialnym i logistycznym, które umożliwia sprawną organizację targów. W salach konferencyjnych istnieje możliwość zorganizowania własnej prezentacji, jak i uczestniczenie w szkoleniach i seminariach.

 

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama