Mój Toruń: Główna » Aktualności » TK Maxx otwiera pierwszy sklep w Toruniu

TK Maxx otwiera pierwszy sklep w Toruniu 

TK Maxx w Toruniu

Już w czwartek o godz. 9.00 w Centrum Handlowym Toruń Plaza otwarty zostanie pierwszy w Toruniu sklep TK Maxx. Na 2000 m2 będzie można znaleźć ubrania, akcesoria, obuwie oraz dodatki do domu znanych marek i projektantów w cenach zawsze do 60% taniej.

Wieszaki i półki pierwszego sklepu TK Maxx w Toruniu zapełnione są wyjątkowymi produktami. Pod jednym dachem mieszkańcy Torunia będą mogli znaleźć najświeższe trendy i markowe produkty od znanych projektantów w działach damskim, męskim, dziecięcym, z butami oraz dla domu. Wszystko w cenach niższych niż regularne ceny sprzedaży w Polsce i na świecie!

Sklep w Toruniu jest naszym pierwszym, ale nie ostatnim otwarciem w tym roku. Dostrzegliśmy w tym mieście ogromną szansę rozwoju, zatem właśnie tu postanowiliśmy otworzyć już dwudziestą drugą lokalizację w Polsce. Tym samym stworzyliśmy kolejnych, ponad czterdzieści miejsc pracy – powiedziała Maja Zawistowska, Communications Manager, TJX Poland Sp. z o.o.

W dniu otwarcia TK Maxx przygotował liczne atrakcje dla swoich Klientów. Każdy, kto odwiedzi sklep, będzie mógł wziąć udział w “polowaniu” na Czerwony Wieszak. Wystarczy znaleźć jeden z dwudziestu dziewięciu ukrytych na terenie sklepu wieszaków i wymienić go na Kartę Upominkową. Jej kolor oznaczać będzie wartość karty. Srebrny to równowartość 100 zł, złoty – 500 zł, a czerwony aż 700 zł na zakupy w TK Maxx.

TK Maxx Toruń - 1
TK Maxx Toruń - 2
TK Maxx Toruń - 3
TK Maxx Toruń - 4

TK Maxx Toruń - 5
TK Maxx Toruń - 6
TK Maxx Toruń - 7
TK Maxx Toruń - 8

TK Maxx Toruń - 9
TK Maxx Toruń - 10
TK Maxx Toruń - 11
TK Maxx Toruń - 12

Na terenie sklepu ustawiony zostanie też specjalny automat do robienia zdjęć. Dzięki fotobudce, swoimi wyjątkowymi stylizacjami będzie można podzielić się ze znajomymi na Facebooku już dzień po otwarciu TK Maxx.

TK Maxx zaprasza do nowego sklepu w Centrum Handlowym Toruń Plaza już 6 marca o godzinie 9.00.

[MT]

Komentarz do: TK Maxx otwiera pierwszy sklep w Toruniu

  1. Gabeirla

    Dobrze ze bedzie taki sklep wtoruniu

     

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama