Mój Toruń: Główna » Aktualności » Toruń jest gotowy na festiwal

Toruń jest gotowy na festiwal 

Relacja_Heineken_Tour_2010__Torun_2[1]
Czy Toruń jest gotowy na festiwalowe emocje tego lata? W dniach 29 i 30 czerwca sprawdzał to wyjątkowy team Heinekena! Miasto było przedostatnim przystankiem na mapie Heineken Tour 2010! Po odwiedzeniu siedmiu miast Polski, Heineken Tour 2010 zawitał do Torunia! 29 czerwca br., w siedzibie Radia Sfera w Toruniu, Team Heinekena przeprowadził konkurs na prezentera radiowego.

 

Zadaniem konkursowym było przedstawienie idei Gotowyna festiwal i zareklamowanie festiwalu Open’er. Spośród najbardziej kreatywnych propozycji został wyłoniony zwycięzca – Olga Ziętek, która otrzymała czterodniowy karnet na Open’er Festiwal! Team Heineken Tour 2010 wyróżnił jeszcze cztery osoby wręczając im bilety na jeden dzień festiwalu.
Przez dwa dni mieszkańcy miasta mieli okazję spotkać się z członkami Heineken bus’a
i opowiedzieć, co ich najbardziej fascynuje w atmosferze festiwali.

Relacja_Heineken Tour 2010_ Torun_1.jpg
Relacja_Heineken Tour 2010_ Torun_2.jpg
Relacja_Heineken Tour 2010_ Torun_3.jpg
Relacja_Heineken Tour 2010_ Torun_5.jpg
Relacja_Heineken Tour 2010_ Torun_6.jpg

Gotowy na festiwal to motyw przewodni całej kampanii, której ideą jest nawiązanie
do typowo festiwalowych zachowań i emocji przeżywanych w „pozafestiwalowej” przestrzeni. Kampania składa się ze spotu telewizyjnego, kinowego, działań w internecie
i na portalach społecznościowych. Akcja Heineken Tour 2010 dopełnia kampanię poprzez osobisty kontakt i doświadczenia z marką i jej ambasadorami. Skierowana jest do osób ceniących festiwalową atmosferę i klimat wielkich wydarzeń muzycznych.

Informacje dotyczące całej trasy Heineken Tour 2010 na bieżąco pojawiają się na facebookowym profilu marki oraz stronie www.heineken.pl

 

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama