Mój Toruń: Główna » Aktualności » Walka o plażę

Walka o plażę 

Plaa_Radości_Redds[1]

Złoty morski piasek, hamaki,  słoneczna atmosfera, szalone imprezy, wieczory spędzone z przyjaciółmi i mnóstwo pozytywnej energii, a to wszystko w centrum dwóch polskich miast. Każdy, kto zagłosuje na stronie www.plazaradosci.pl, ma szansę sprowadzić do Torunia piaszczystą „Plażę Radości Redd’s”, na której przez prawie miesiąc będą królowały letnie imprezy i moc wakacyjnych atrakcji.

“Wiemy, że wiele młodych kobiet, chętnie spędzałoby lato na plaży. Nie zawsze jednak mają tyle szczęścia by w ich mieście znajdowała się plaża. A skoro nie wszyscy mogą codziennie wybrać się nad morze, postanowiliśmy przywieźć piaszczystą plażę do miasta!” – mówi Maciej Partyka, Specjalista ds. PR Kompanii Piwowarskiej. Toruń jest jednym z 5 miast, w którym może stanąć “Plaża Radości”. Pozostałe miasta to Warszawa, Poznań, Chorzów i Kraków. Głosowanie rozpoczęło się 1 czerwca, na dzień dzisiejszy zarówno Toruń jak i Chorzów mają po 40% głosów, warto więc dołożyć głos na nasze miast.

“Plaża Radości Redd’s” pozwoli zrelaksować się i błyskawicznie “przenieść” z miejskiej dżungli na, wymarzoną plażę. W beach barze zapanuje energetyczna atmosfera helskiego wybrzeża. W specjalnie przygotowanej strefie będzie można oddać się beztroskim przyjemnościom: poopalać się, pograć w sporty letnie, wypożyczyć gry i sprzęt sportowy. W ciągu dnia będą organizowane animacje, turnieje siatkówki. Każda plażowiczka będzie mogła również skorzystać z bezpłatnych porad wizażysty. Wieczorami plaża zamieni się w tętniący życiem beach bar, w którym można wyszaleć się i wytańczyć m.in. na imprezie w stylu Bollywood.  Optymistyczna i energetyczna muzyka będzie serwowana przez uznanych dj-ów. Podczas imprez otwierających i zamykających plaże specjalnymi atrakcjami będą pokazy tańczących fontann i show Teatru Tancerzy Ognia.

W głosowaniu bierze udział 5 miast: Poznań, Warszawa, Toruń, Kraków i Chorzów, jednak wygrać mogą tylko dwa, które zdobędą największą ilość głosów na stronie internetowej www.plazaradosci.pl.  Pierwsze głosowanie potrwa od 1 do 25 czerwca, drugie od 25 czerwca do 26 lipca.  W kolejnym etapie w dwóch zwycięskich miastach powstaną plaże Redd’s – pierwsza w lipcu, druga w sierpniu.

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama