Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Acid Drinkers w Lizard King

Acid Drinkers w Lizard King 

Acid Drinkers - Lizard King Toruń

Zgodnie ze starą, kwaśną tradycją jesień koncertami Acid Drinkers stoi! Rock’n’roll wymówek nie potrzebuje, więc… jak Polska długa i szeroka smarujcie gardła na kolejną dawkę metalu sygnowaną przez Titusa, Popcorna, Ślimaka i Jankiela!

„Black is my colour” to hasło przewodnie tegorocznej trasy koncertowej i plakatów pod takim szyldem wypatrujcie w swoich miastach! Zabawa rozpoczyna się w Gdyni a kończy w Lublinie. W zeszłym roku Acid Drinkers wydali album „La Part Du Diable”, który promowali na kilkudziesięciu koncertach dla tysięcy fanów. Ci jednak nigdy nie mają dość, dlatego tej jesieni i zimy szykuje się powtórka z rozrywki. Jako, że Kwas winem jest… im starszym tym jego smak lepszy i mocniejszy!

Acid Drinkers - fot.1
Acid Drinkers - fot.2
Acid Drinkers - fot.3
Acid Drinkers - plakat

Acid Drinkers to jeden z najbardziej znanych i popularnych zespołów rock’n’rollowych w Polsce. Na swoim koncie mają już 16 płyt, niezliczoną ilość koncertów i zagorzałych fanów od morza po Tatry. Nieustannie tną metal i krzeszą iskry już od prawie 25 lat, kiedy to zespół, jak legenda głosi, został założony… przy butelce taniego wina. Przed Państwem Kwasożłopy!


Acid Drinkers (support: Lostbone) – klub Lizard King
07.11.2013, godzina: 20:00
Bilety: 35/40/45 zł dostępne w klubie Lizard King oraz przez sieć ticketpro.pl (Empik, Media Markt, Saturn)


Oficjalna strona internetowa: acid-drinkers.com
Support – lostbone.pl

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama