Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży

Bezpłatne warsztaty dla kobiet w ciąży 

[Foto: Medikurs]

Jeśli spodziewasz się dziecka, nie możesz przegapić bezpłatnych warsztatów Kampanii Bezpieczny Maluch, które 07.03.2017 odbędą się w Toruniu. Uczestnicy tego spotkania będą mieli okazję nauczyć się jak udzielić pierwszej pomocy swojemu dziecku oraz dowiedzą się wielu ciekawych rzeczy o bezpiecznym rodzicielstwie.

Kampania Bezpieczny Maluch to największa akcja dla przyszłych rodziców dotycząca bezpiecznego macierzyństwa. W ramach Kampanii na terenie całego kraju odbywają się bezpłatne warsztaty dla ciężarnych. Spotkania te cieszą się dużym zainteresowaniem, gdyż są przygotowane przez ekspertów, którzy od lat zajmują się tematyką bezpiecznego rodzicielstwa. W 2017 roku Kampania spotka się z przyszłymi rodzicami aż 110 razy w całej Polsce, w Toruniu już 7 marca. Głównym punktem spotkania będzie warsztat z pierwszej pomocy u niemowląt, prowadzony przez doświadczonego ratownika medycznego.

bezpieczny_maluch_plakat

Do dyspozycji rodziców Kampania przygotowała kilkadziesiąt lalek, tak by rodzice mogli razem z ratownikiem przećwiczyć omawiane zagadnienia. Podczas spotkania mamy dowiedzą się również jak bezpiecznie podróżować samochodem będąc w ciąży, oraz jak prawidłowo wybrać, a później użytkować fotelik samochodowy, tak by ich dziecko podróżowało bezpiecznie. Eksperci poruszą także temat odpowiedniego żywienia niemowląt oraz metod wsparcia laktacji. Na koniec spotkania będzie możliwość wygrania atrakcyjnych nagród przygotowanych przez Partnerów Kampanii, mogących ułatwić pierwsze chwile z maluszkiem.

W Toruniu najbliższe spotkanie odbędzie się 07.03.2017 w Wyższej Szkole Bankowej przy ul. Dekerta 26. Na to bezpłatne spotkanie wymagana jest rejestracja na stronie www.bezpiecznymaluch.pl. Informacje o warsztatach przekażcie wszystkim przyszłym rodzicom, a sami śpieszcie się z zapisywaniem bo liczba miejsc jest ograniczona!

[MT / bezpiecznymaluch.pl]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama