Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Cyrkowa Fabryka Śmiechu

Cyrkowa Fabryka Śmiechu 

cyrk_small

Cyrk Korona we współpracy z najlepszymi choreografami i artystami z całego świata przedstawia nowe widowisko pt. “Fabryka Śmiechu”. Nazwa programu jest nawiązaniem do radości, uśmiechu oraz humoru niesionego przez cyrkowych aktorów. Spektakularne widowisko zostało stworzone w taki sposób, by docierało do odbiorców w każdym wieku.

W widowisku występują utalentowani artyści z Hiszpanii, Włoch, Czech, Ukrainy, Wielkiej Brytanii, oraz Polski. Na scenie królują kolorowe kostiumy, nowoczesne światła, współgrająca z występami muzyka, oraz sprawność i sztuka cyrkowa na najwyższym światowym poziomie. Wszystko to składa się na spektakl pełen niezwykłych, zaskakujących, a momentami nawet szokujących pokazów.

Publiczność będzie mogła podziwiać utalentowanych aktorów cyrkowych z różnych zakątków świata, oraz gwiazdy telewizyjnego programu TVN – “Mam Talent” – Finalistę 1-edycji Piotra “Ssnake” Wąsika, oraz uczestników tegorocznej edycji – Inkę & Karolinę, oraz Vladimira Omelchenko. Wśród tegorocznych propozycji programowych znalazły się m.in: pokaz ekwilibrystyczny na wałkach, tajemnicze transformacje, ring trapez, napowietrzne akrobacje w sieciach, oraz wspaniali polscy komicy – Mr. Chap, oraz debiutujący Mr. Hot Dog.

Inka i Karolina - Ring Trapez
Rola Bola - Vladimir
Lwy - Ludwig Berousek

Jak na prawdziwy cyrk przystało, nie zabrało atrakcji dla miłośników zwierząt! Po raz pierwszy w Polsce można będzie oglądać iluzję z udziałem białego tygrysa. Ponadto wystąpią: białe lwy, wielbłądy, zebry afrykańskie, konie arabskie, coby i fryzyjskie, lamy, dromadery, kuce, małpy, byk szkocki, oraz psy, kozy, gęsi.

Takiego widowiska nie można przegapić! To trzeba zobaczyć!


Cyrk Korona, spektakl “Fabryka Śmiechu”
Toruń – Plac Cyrkowy ul. Szosa Lubicka obok OBI
20 października godz. 13:00 i 16:00

Sprzedaż biletów przed spektaklem, oraz na stronie: cyrk-korona.com.pl


 

[Cyrk Korona / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama