Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » D-Styles / Modulators [NRD]

D-Styles / Modulators [NRD] 

D-Styles

D-Styles – żywa legenda scratching’u i turntablism’u, człowiek, który jako pierwszy utarł nosa wielkiemu Q-Bert’owi pokazując, że za pomocą gramofonu i mixera można stworzyć niesamowitą muzykę, najbardziej melodyjny, niekonwencjonalny i inspirujący DJ w historii turntablism’u zagości w toruńskim NRD. Będzie to jedyna i niepowtarzalna okazja aby zobaczyć i posłuchać na żywo wyczynów tego filigranowego Amerykanina rodem z Filipin. Jego mroczne sety będące mieszanką instrumentalnego hiphop’u w stylu lat 90’ych i nowoczesnych elektronicznych brzmień oraz dużej dozy scratch’u na poziomie, do którego nikt praktycznie jeszcze się nie zbliżył od wielu lat elektryzują publiczność zarówno w klubach LowEnd Theory, w których rezyduje, jak i na całym świecie. Jako członek legendarnych składów The Beat Junkies, The Invizible Scratch Pickles, Gunkhole, Ned Hoddings czy Rockhard Bastards przemierzał świat grając i udowadniając, że nie ma na Ziemi drugiego takiego DJ’a.

Modulators – instrumentalny HIP HOP na samplerach, analogowym sprzęcie, gramofonach i taśmie – czyli Modulators i Insert Coin.
Co kryje się pod nazwą Modulators? Jest to projekt stworzony przez Dj Eproma – producenta, dj’a, turntablistę, który zdobył w 2007 roku 2 tytuły Mistrza Świata federacji IDA. Pozostały człon Modulatorów tworzą najwybitniejsi polscy turntabliści czyli Dj Ben oraz Dj Krótki. Na płycie także gościnnie udzielili się także: Dj Krime, Dj Falcon oraz Pan Zimna Łapa.

zagrają także:
CutManDoo / Basstraktor / Chmielix / Stosunkowodobry


Sobota – 10.08.2013 – klub NRD ul. Browarna 6
Wstęp: 15zł przedsprzedaż, 20zł w dniu imprezy
(liczba biletów ograniczona)


 

2013.08.10 D-Styles . Modulators

[NRD / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama