Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Dołącz do AIESEC, największej na świecie organizacji studenckiej

Dołącz do AIESEC, największej na świecie organizacji studenckiej 

AIESEC_torun_small

Targi pracy, praktyk i staży, warsztaty językowe, praktyki zagraniczne oraz szansa samodzielnego poprowadzenia kilkuosobowego zespołu. Organizacja studencka AIESEC realizuje w tym roku kilka projektów skierowanych do młodych ludzi z całego województwa. Wykorzystanie tych możliwości ma pozytywny wpływ na Twoją karierę i rozwój osobisty.

Działając w AIESEC poznasz ludzi nie tylko ze swojej uczelni, ale z całej Polski. Członkowie organizacji kilka razy w roku wyjeżdżają na konferencje lokalne i narodowe, na których mają szansę uczestniczyć w szkoleniach organizowanych przez największe firmy w Polsce. Dużą zaletą AIESEC jest możliwość zdobycia doświadczenia liderskiego w trakcie samodzielnego prowadzenia projektu.

Działając w naszej organizacji nie tylko zdobędziesz wiedzę, ale także rozwiniesz kompetencje miękkie takie jak umiejętność pracy w zespole, zarządzanie czasem, komunikatywność czy autoprezentacja. Udoskonalisz również znajomość języków obcych poprzez kontakt z praktykantami z zagranicy, którzy przez cały rok przyjeżdżają do Torunia współtworzyć nasze projekty.

AIESEC to szansa na zdobycie doświadczenia zawodowego cenionego przed pracodawców. 20 września rozpoczęliśmy rekrutację do organizacji, potrwa ona do 13 października. Aplikację i opisy projektów prowadzonych przez nas w tym roku akademickim znajdziesz na naszej stronie internetowej www.torun.aiesec.pl

AIESEC_torun

[AIESEC / MT]

Komentarz do: Dołącz do AIESEC, największej na świecie organizacji studenckiej

  1. Asia

    czyli coś w stylu “dość teorii czas na praktykę” ;)

     

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama