Mój Toruń: Główna » Artykuły sponsorowane » Dwie czwórki czyli kabaret Czwarta Fala w Forcie

Dwie czwórki czyli kabaret Czwarta Fala w Forcie 
konkurs

[zdjęcie: kabaret Czwarta Fala - k4f.pl]

Kabaret Czwarta Fala – kielecka formacja młodego pokolenia, której twórczość opiera się na odnajdywaniu odrealnionych aspektów pozornie normalnych sytuacji. Kabaret ma na koncie 3 autorskie programy, każdy doskonale przyjmowany przez publiczność.

Czwarta Fala powstała we wrześniu 2009 roku w Kielcach i może pochwalić się aż 50 nagrodami na ogólnopolskich festiwalach kabaretowych, z czego większość stanowią nagrody publiczności. Najbardziej znanym skeczem Kabaretu Czwarta Fala jest Pośredniak, czyli historia dwóch dresiarzy – Kloca i Wentyla, którzy w poszukiwaniu pracy trafiają do redakcji Bravo Girl. Młodość, pomysłowość i energia sceniczna – tak najkrócej można opisać twórczość Kabaretu. Każdy ich występ jest inny, każdy niesie w sobie potężną dawkę pozytywnych emocji i zaskakujących zwrotów akcji.

Zawsze gotowi do działania, zawsze pełni zapału, zawsze otwarci na Twoje sugestie. Odkryj w sobie pokłady humoru, o których do tej pory nie miałeś pojęcia, pozwól zaprosić się do świata absurdu, w którym nigdy niczego nie możesz być pewien, pozwól porwać się Czwartej Fali!


Wieczór kabaretowy w Forcie IV – „Kabaret Czwarta Fala”  – Niedziela 8.XII godz. 16:00

Cena biletu: 30zł/os – w cenie biletu poczęstunek słodkim deserem
lub
48zł/os: w cenie biletu dwudaniowy obiad + możliwość bezpłatnego zwiedzania Fortu
Obiad (zupa i drugie danie oraz napój) w Fortecznej Restauracji od 15.00-16.00


Konkurs

Już w niedzielę (8.12.2013) Twierdza Toruń – Fort IV zaprasza na wieczór z kabaretem „Czwarta Fala”, mamy dla was podwójną wejściówkę na to pełne humoru spotkanie, aby ją zdobyć wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie:

Czyje imię nosi Fort IV w Toruniu?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: konkurs@mojtorun.pl
(wejściówkę otrzyma pierwsza osoba która udzieli prawidłowej odpowiedzi)


[Fort IV / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama