Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » electroMoustache w NRD

electroMoustache w NRD 

ElectroM[1]

Już trzeci raz pod szyldem electroMoustache, a kolejny z niezliczonych imprez, które Wam zaserwowali przez ostatnie kilka lat, didżeje KiTech i Plastic sprawią, że każdy niestrudzony poszukiwacz elektro (nie mylić z pewnym sfrustrowanym dyktatorem) podkręci wąsa z zadowoleniem i dystyngowanym krokiem skieruje się na parkiet.

 
Tym razem KiTech przedstawi na żywo swój solowy projekt post50UND, który łączy electrotrash i ośmiobitowe brzmienia z kreatywnym użyciem sampli i wokalu, który został już doceniony między innymi przez gości festiwalu Audioriver. Później obaj panowie wypełnią parkiet dźwiękami, do których nie można nie pokiwać wąsem.

DJ Plastic – muzyką electro fascynuje się od lat. Organizował wiele imprez elektronicznych na toruńskiej scenie, dbając również o nietuzinkowych gości. Swoimi setami wspierał takich artystów jak: Processor Plus, E-sense Girl, Plastelinowy Joe, NO.107, Super Girl &  Romantic Boys, Dick4Dick czy też moskiewskie Roboty. Swój styl określa mianem Electro Retro Space Disco.

DJ KiTech – Tworzy electrotrash dla swojego solowego projektu post50UND, z którym zaliczył kilka koncertów w Wielkiej Brytanii i udany występ na festiwalu Audioriver w Płocku. Za gramofonami prezentuję mocną ofensywę space disco, electrotrashu i distortion wspomaganą brzmieniami 8-bitowymi, breakbeatem, a nawet grime; jednym zdaniem – elektroniczna kuchnia bez granic. Występował na tych samych imprezach co między innymi: DJ Hell, The Whip, Zoot Woman, Moderat, Richie Hawtin, itp.

17.07.2010 (sobota)
Toruń, klub NRD ul. Browarna 6

http://www.myspace.com/enerde

Start: 21:00
Wejście: free

 

 

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama