Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Gwiazdy na otwarciu Atrium Copernicus

Gwiazdy na otwarciu Atrium Copernicus 

Atrium Copernicus_Wizualizacja_small

Już tylko niespełna dwa tygodnie pozostały do oficjalnego otwarcia nowej części Atrium Copernicus w Toruniu. Nowe sklepy powitają Klientów w czwartek, 12 marca o godzinie 9:00, a atrakcje związane z otwarciem potrwają aż 4 dni.

Uroczystość otwarcia centrum poprowadzi Olivier Janiak, a główną atrakcją pierwszego dnia o godz. 17:00 będzie wielki koncert na żywo wielokrotnie nagradzanej polskiej wokalistki – Sylwii Grzeszczak, znanej m.in. z takich hitów jak „Małe Rzeczy”, „Księżniczka” czy „Karuzela”.

Pierwszy dzień będzie głównie dniem zakupów i ofert specjalnych. W 13 wybranych sklepach w nowej części centrum, ukryte zostaną „Złote Wieszaki”, a szczęśliwcy, którzy je odnajdą otrzymają karty prezentowe na zakupy w Atrium Copernicus o wartości od 200 do 1000 zł. Łącznie do rozdania są karty prezentowe o wartości 5000 zł

13 marca, w piątek będziemy szukać lokalnych wielkich talentów, a ich umiejętności oceniać będzie jury w składzie: Katarzyna Cichopek Marcin Hakiel i Mateusz Ziółko. Na precastingi zapraszamy w godz. 12:00 – 16:00. Zdobywca pierwszego miejsca otrzyma kartę prezentową na zakupy w Atrium Copernicus o wartości 1 000 zł. Pozostali finaliści otrzymają karty odpowiednio o wartości: 500 zł za drugie miejsce oraz 300 zł za trzecie miejsce. W przerwach pomiędzy występami w godz. 16:00 – 17:00 swoje umiejętności zaprezentują tancerze ze szkoły tańca Marcina Hakiela. O godz. 17:00 odbędzie się finałowy talent show z udziałem jury w składzie: Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel i Mateusz Ziółko, a o godz. 19.00 zapraszamy się na koncert Mateusza Ziółko – zwycięzcy III edycji programu „The Voice Of Poland”.

W sobotę, 14 marca w godz. 13:00 – 18:00 do Atrium Copernicus zawita wielka moda, a to za sprawą znanej stylistki Maji Sablewskiej oraz najpopularniejszej polskiej blogerki modowej Jessici Mercedes. Maja Sablewska wystylizuje modelki i poprowadzi pokazy mody najnowszych kolekcji obowiązujących w tym sezonie. Doradzi również jak bawić się stylem, jak łączyć ze sobą materiały, kolory czy poszczególne elementy stroju, aby wyglądać oryginalnie i modnie.

W tym dniu odbędzie się również konkurs na najlepszą stylizację. Jessica Mercedes wcieli się w rolę „style hunterki” i wyposażona w aparat fotograficzny, będzie „polować” na najlepiej ubranych klientów Atrium Copernicus. Zdjęcia wybranych stylizacji zostaną opublikowane na scenie głównej, a spośród spotkanych klientów, Jessica wybierze najlepiej ubraną osobę, która wygra kartę prezentową o wartości 1 000 zł. Gwiazdy opowiedzą również o tym jak ubiór wpływa na nasze samopoczucie i doradzą w kwestiach wizerunku.

W niedzielę, 15 marca od godz. 13:00 Atrium Copernicus odwiedzą wielkie gwiazdy polskich seriali rodzinnych reprezentujące trzy pokolenia: Bożena Dykiel z serialu „na Wspólnej”, Joanna Koroniewska z serialu „M jak Miłość” i Maciek Musiał z serialu „Rodzinka.pl”. Podczas wizyty w Atrium Copernicus gwiazdy spotkają się z fanami i opowiedzą o kulisach pracy aktorów. Na klientów czekać będzie również wyjątkowy konkurs „Gwiazda na deser” w którym do wygrania będzie spotkanie i deser z naszymi serialowymi gwiazdami.

Aby wziąć udział w konkursie, należy do specjalnie przygotowanej urny wrzucić kupon z odpowiedzią na pytanie: „Dlaczego właśnie Ty powinieneś pójść na spotkanie i deser z jedną z gwiazd polskich seriali? Nagrodzimy 3 autorów najciekawszych odpowiedzi, którzy udadzą się w przerwie wydarzenia na spotkanie i deser z serialowymi gwiazdami.

Dodatkowo przez wszystkie 4 dni w centrum spotkać będzie można wesołych mimów i szczudlarzy, a najmłodszych klientów Atrium Copernicus zaprasza na bezpłatną watę cukrową i balonikowe zwierzaki. Otwarcie uprzyjemnią również liczne konkursy z nagrodami, a wszystkie atrakcje odbywać się będą na scenie w rotundzie centrum.

[Atrium Copernicus]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama