Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Jedna noc, jeden bilet i aż 11 toruńskich klubów

Jedna noc, jeden bilet i aż 11 toruńskich klubów 

klubowa noc - toruń

Klubowa Noc to impreza na której z jednym biletem można bawić się do rana w 11 klubach Toruniu. W każdym z lokali na uczestników czekają: imprezy w różnych klimatach muzycznych (od rocka po muzykę ska),  występy ciekawych artystów oraz muzyka na żywo, promocyjne ceny w klubach do -80%.

„Klubowa Noc” to największe klubowe wydarzenie w Toruniu. Z jednym biletem można bawić się praktycznie we wszystkich toruńskich klubach. Uczestnicy Klubowej Nocy mogą bez żadnych ograniczeń przemieszczać się między lokalami i imprezować w tych miejscach, które najbardziej im odpowiadają.

Właśnie dlatego w każdym z 11 miejsc przygotowaliśmy specjalne atrakcje i imprezy w różnych klimatach muzycznych. W niektórych klubach będzie można potańczyć do muzyki granej na żywo, także z dj’em. Inne oferują zabawę w klimatach ska, r’n’b lub lat 70 i 80. Mamy też kilka scen dedykowanych miłośnikom klubowego grania w różnych jej odmianach.  [Jakub Kubiński z portalu klubowa.pl]

Warto też podkreślić, że podczas Klubowej Nocy każdy lokal oferuje atrakcyjne zniżki na barach, nawet do 80% Impreza to swego rodzaju targi, w których kluby starają się wypaść jak najlepiej. Dzięki temu w każdym z 11 lokali będzie można bawić się przy dodatkowych atrakcjach, a wszystko to w cenie jednego biletu, który można kupić w przedsprzedaży za 5 zł. Ponadto wśród uczestników imprezy zostanie rozlosowana zagraniczna wycieczka oraz inne atrakcyjne nagrody.

Kluby biorące udział w Klubowej Nocy w Toruniu:
1. Stars
2. Point Club (dawna Revolucja)
3. Szwejk
4. Kredens
5. Barani Łeb
6. Mockba
7. Fantasy Park
8. Code Club
9. I like it
10. Solaris
11. 2 Światy

Wydarzenie na Facebook’u: facebook.com/events/202327986605288/
Strona imprezy: www.KlubowaNoc.pl


Klubowa Noc – Piątek, 11 października, start 20:00
Bilety w cenie 5 zł w sieci Eventim (eventim.pl, Media Markt, Saturn, Empik)
lub 10 zł w dniu imprezy w każdym z 11 klubów.


klubowa noc - plakat toruń

[Klubowa.pl / MT]

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama