Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Kariera na wyciągnięcie ręki

Kariera na wyciągnięcie ręki 

dni_kariery

AIESEC Toruń UMK przy współpracy z Biurem Karier UMK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów, którzy już myślą o swojej przyszłości. DNI KARIERY ® to idealna okazja do przemyślenia tej kwestii i ułożenia własnej ścieżki zawodowej.

Już 6 marca 2013 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, w ramach tych największych targów pracy, praktyk i staży, studenci będą mogli poznać oferty stworzone przez przedstawicieli wielkich korporacji i lokalnych firm, a także profile samych przedsiębiorstw i kryteria rekrutacji nowych pracowników.

O wyjątkowości tego wydarzenia świadczy fakt, że oferty, o różnych specyfikacjach zebrane są w jednym miejscu, a ponadto możliwy jest bezpośredni kontakt z potencjalnym przyszłym pracodawcą.

DNI KARIERY® to wieloletnia tradycja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno studentów, jak i pracodawców, mających okazję porozmawiać w niezobowiązujących warunkach.

AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów, obecną w 113 krajach na całym świecie i liczącą 86 000 członków, która koordynuje wyjazdy na wolontariat i praktyki zagraniczne, a także zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem projektów o tematyce marketingowej, informacyjnej, jak również w ramach edukacji międzykulturowej.

  • Dni Kariery: 6 marca 2013, godz. 9.00 – 16.00
  • Wydział Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK

Dni Kariery

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama