Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Kariera na wyciągnięcie ręki

Kariera na wyciągnięcie ręki 

[DaVinciS]

AIESEC Toruń UMK przy współpracy z Biurem Karier UMK wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów, którzy już myślą o swojej przyszłości. DNI KARIERY® to idealna okazja do przemyślenia tej kwestii i rozpoczęcia własnej ścieżki zawodowej.

Już 12 marca 2014 na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK, w ramach tych największych targów pracy, praktyk i staży, studenci będą mogli poznać oferty stworzone przez przedstawicieli wielkich korporacji i lokalnych firm, a także profile samych przedsiębiorstw i kryteria rekrutacji nowych pracowników. Takie zapoznanie z rynkiem pracy to dla studenta solidny grunt w świadomym wyborze ścieżki zawodowej i impuls do stawiania pierwszych kroków.

O wyjątkowości tego wydarzenia świadczy fakt, że oferty o różnych specyfikacjach zebrane są w jednym miejscu, a ponadto możliwy jest bezpośredni kontakt z potencjalnym przyszłym pracodawcą. Wystawców będzie ponad 20 z czego m.in. Lidl, P&G, PwC oraz lokalna Neuca. Zainteresowane wydarzeniem firmy mogą już teraz zgłaszać chęć uczestnictwa w tegorocznej edycji targów.

Dni Kariery® to wieloletnia tradycja, która z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno studentów, jak i pracodawców, mających okazję porozmawiać w niezobowiązujących warunkach. AIESEC jest największą organizacją pozarządową prowadzoną przez studentów, obecną w 113 krajach na całym świecie i liczącą 86 000 członków, która koordynuje wyjazdy na wolontariat i praktyki zagraniczne, a także zajmuje się tworzeniem i prowadzeniem projektów o tematyce marketingowej, informacyjnej, jak również w ramach edukacji międzykulturowej. W tym momencie możesz dołączyć do organizacji i tworzyć takie projekty jak Dni Kariery. Aplikuj na:  torun.aiesec.pl

[AIESEC / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama