Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Ladies Night w Cinema City

Ladies Night w Cinema City 

cinema_city_ladies_night

Już 20 czerwca o godzinie 19:30 rusza kolejna odsłona wyjątkowego wieczoru tylko dla Pań, Ladies Night. W kinie Cinema City czekają porady kosmetyczne, prezenty, a także konkursy z nagrodami. Wieczór pełen atrakcji uświetni przedpremierowy pokaz filmu „Przed północą” – wzruszająca opowieść, która udowadnia , że przed miłością nie da się uciec. Wspólnie z przyjaciółkami wybierzcie się na niecodzienne babskie spotkanie do kina Cinema City. Takiego wieczoru nie można przegapić!

Ladies Night to nie tylko największe filmowe hity, ale także inspirujące i praktyczne porady z zakresu urody, zdrowia i pielęgnacji oraz oczywiście wyjątkowe prezenty. Zaproś przyjaciółki na niezwykły wieczór! Standardowe spotkanie przy kawie zastąp wyjściem do kina, a z pewnością żadna z Was nie będzie się nudzić.

Na ekranach pojawi się przedpremiera komedii romantycznej „Przed północą”. To wzruszająca opowieść o przeciwnościach losu, przeznaczeniu i wielkiej miłości. Bohaterami filmu są Jessy i Celine, którzy po raz pierwszy spotkali się prawie dwadzieścia lat temu przed wschodem słońca w pociągu do Wiednia. Spędzili ze sobą noc, by rozstać się i znów na siebie trafić po dziewięciu latach przed zachodem słońca w Paryżu. Od tamtego czasu minęło kolejnych dziewięć lat. Gdzie są teraz? Czy uczucie, które ich połączyło przetrwało do dziś? Przyjdź i przekonaj się sama, jak zakończy się ta romantyczna opowieść.


Ladies Night wystartuje już 20 czerwca o godzinie 19:30 w kinie Cinema City Toruń (Czerwona Droga)


Cinema City_Ladies Night_2013-06

[Cinema City / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama