Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Ladies Night w Cinema City

Ladies Night w Cinema City 

Babskie pogaduchy, najnowsze kinowe premiery oraz ciekawi eksperci – nadchodzi kwietniowa odsłona Ladies Night! Wybierz się na wyjątkowy seans Ladies Night poprzedzony prawdziwie kobiecymi atrakcjami. Czarujący wieczór dla kobiet rozpocznie się już 11 kwietnia o godzinie 19:30 w kinie Cinema City (Czerwona Droga). Na wszystkie Panie czekają porady kosmetyczne, prezenty oraz konkursy z nagrodami. Ale to nie koniec atrakcji! W kwietniu i maju uczestniczki Ladies Night mogą wziąć udział w grze o wspaniały sportowy samochód Hyundai Genesis Coupe. Ladies Night zaskakuje jeszcze bardziej!

Kwietniowa odsłona Ladies Night zapowiada wieczór pełen emocji. Nie zabraknie porad kosmetycznych i zdrowotnych, dzięki którym Panie odkryją sekrety naturalnego piękna. Dodatkową atrakcją będzie film „Kwartet” z plejadą znakomitych aktorów w rolach głównych. To niepowtarzalny koncert, w którym światowej sławy kwartet wokalny znów zaśpiewa razem. Na scenie spotkają się Jean – ekscentryczna diva, jej pierwszy mąż – Redgie, lubieżny Wilfred oraz czwarty członek zespołu – roztrzepana Cecily – przedmiot pożądania Wilfreda. Przyjdź do Cinema City i przekonaj się jakie sekrety ukrywają bohaterowie. Kwietniowej i majowej odsłonie Ladies Night towarzyszy konkurs specjalny, w którym do wygrania jest samochód Hyundai Genesis Coupe!

Każda z Pań ma szansę stać się właścicielką tego wymarzonego, sportowego auta! Wystarczy tylko, że podzieli się z jurorami konkursu swoją opowieścią o wyjątkowej podróży ze znaną postacią filmową! Finał konkursu przewidziany jest na 20 czerwca 2013 roku. Prace oceniać będzie m.in. Małgorzata Gutowska-Adamczyk – autorka bestsellerowej trzytomowej sagi „Cukiernia Pod Amorem” oraz takich powieści jak: „110 ulic”, „220 linii”, „Niebieskie nitki”, „13. Poprzeczna”.

Cinema City_Ladies Night_plakat

11 kwietnia o godz. 19:30 – Cinema City Toruń Czerwona Droga

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama