Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » LemON zagra w Toruniu

LemON zagra w Toruniu 
konkurs

[Foto: P.Tarasewicz]

Zespół LemON z charyzmatycznym Igorem Herbutem na czele nie zwalnia tempa! Po brawurowej wygranej w programie “Must Be The Music” zespołowi udało się dokonać sztuki niezwykle trudnej. Ze swoją niekomercyjną, emocjonalną muzyką osiągnął komercyjny sukces. Ich debiutancka płyta niedługo po premierze pokryła się złotem, a następnie platyną.


Zespół wystąpi w Od Nowie w najbliższy piątek (21.02.2014), przygotowaliśmy dla Was trzy podwójne wejściówki na ten energetyczny wieczór, aby je zdobyć wystarczy przesłać do nas tytuły dwóch singli wydanych przez LemON, maile wysyłajcie na adres: konkurs@mojtorun.pl

(Podwójną wejściówkę otrzymają trzy pierwsze osoby które wyślą prawidłową odpowiedź, w treści wiadomości należy podać swoje imię, nazwisko i numer telefonu)

Dziękujemy za maile, Ani, Monice i Michałowi życzymy udanego koncertu :)


LEMON_plakat_torun
LemON band 2
LemON band 3
LemON band

Rok 2013 to dla zespołu pasmo sukcesów. Nominacja do Fryderyka 2013 w kategorii Debiut Roku. Trasa koncertowa po całej Polsce. Trzy wielkie przeboje w ciągu kilkunastu miesięcy i ogromny sukces w rozgłośniach radiowych oraz w Internecie (teledyski obejrzało łącznie ponad 15 milionów internautów). Skład LemON tworzą muzycy o różnych korzeniach etnicznych, stąd w muzyce zespołu słychać wpływy kultury łemkowskiej, folku ukraińskiego z jazzowym groovem i rockową drapieżnością. Taka mieszanka spotkała się z ogromnym uznaniem zarówno słuchaczy, jak i krytyków.

W związku z tym zespół przygotował dla swoich fanów niezwykły prezent, jakim jest specjalna edycja debiutanckiego albumu. Płyta została dopieszczona brzmieniowo dzięki nowemu masterowi i wzbogacona o dodatkowe nagrania. Na płycie CD znajdują się między innymi niepublikowane dotąd wersje radiowe singli, starannie dobrane występy live, a także nowy singiel “Dewiat”, którym zespół udowadnia, że LemON wymyka się wszelkim szufladkom i definicjom.

Na płycie DVD znajdują się wszystkie teledyski zespołu, wyjątkowe występy live (w tym ekskluzywne wykonanie przeboju “Napraw” z orkiestrą pod dyrekcją Adama Sztaby) oraz specjalny materiał wideo zza kulis.


Koncert zespołu LemON
Piątek 21.02.2014 godzina 20:00
Akademickie Centrum Kultury i Sztuki “Od Nowa”


 

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama