Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Marek Piekarczyk akustycznie pod gwiazdami

Marek Piekarczyk akustycznie pod gwiazdami 

[Foto: Centrum Kultury Dwór Artusa]

W ramach Koncertów pod Gwiazdami jeden z letnich wieczorów torunianie będą mieli okazję spędzić w towarzystwie Marka Piekarczyka.

Marek Piekarczyk jest artystą obdarzonym jednym z najbardziej charakterystycznych głosów w polskim rocku, legenda gatunku. Wieczny hipis, przyjaźnie nastawiony do świata i ludzi. Genialny frontman zespołu TSA, z którym w latach 80. rzucił Polskę na kolana. Od wielu już lat realizuje się także w solowej działalności artystycznej, penetrując w niej swoje muzyczne korzenie. Jego album Źródło to swoisty ukłon w stronę muzyki i artystów związanych
z początkami rock’n’rolla w Polsce.

W amfiteatrze Muzeum Etnograficznego wokalista wystąpi z koncertem Marek Piekarczyk Akustycznie, na który składają się nie tylko ballady rockowe, ale także piosenki Skaldów, Czerwonych Gitar i innych wykonawców, których Piekarczyk lubi i podziwia. Wszystko to zabrzmi w nowych, ciekawych aranżacjach, które w połączeniu z wokalem Piekarczyka zapewnią słuchaczowi dobrą zabawę i możliwość ucieczki od współczesnych stereotypów muzycznych.

Koncert pod patronatem Starosty Toruńskiego Mirosława Graczyka.


Marek Piekarczyk Akustycznie – 30 lipca 2017 r. / niedziela / godz. 21:00 Amfiteatr Muzeum Etnograficznego
Bez względu na pogodę koncert odbędzie się w amfiteatrze Muzeum Etnograficznego
Bilety: 40/45 zł


 

 

[MT / Centrum Kultury Dwór Artusa Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama