Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych

Międzynarodowa Wystawa Kotów Rasowych 

[Foto: SHK]

W dniach 15 i 16 luty 2014 w IV Liceum Ogólnokształcące ul. Warszawska 1 (Hala Sportowa – wejście przez szkołę) Stowarzyszenia Hodowców Kotów SHK organizuje dwudniową Międzynarodową Wystawę Kotów Rasowych – to największe, jedyne i niesamowite wydarzenie w Toruniu na które zjadą się hodowcy z całej Polski wraz ze swoimi kocimi pięknościami.

Będzie można obcować z niesamowitymi kotami, których na co dzień nie widuje się na ulicach naszego miasta. Koty które biorą udział w wystawie to najpiękniejsi reprezentanci poszczególnych ras.

Będzie można zobaczyć takie rasy jak Koty Brytyjskie krótko oraz długowłose , Aphrodite , Syberyjskie, Maine Coon , Norweskie Leśne , Ragdoll , Selkirk Rex , Bengalskie, Cornish Rex , Devon Rex , Egipskie mau , Rosyjskie niebieskie , Sphynx , Peterbald , Tonkijskie , Tajskie oraz wiele innych bardzo ciekawych ras.

Wystawa będzie trwała 2 dni, a kocie piękności można podziwiać w godzinach 10.00 do 17.00. Zapewnimy ze będzie naprawdę co oglądać, w wystawie weźmie udział około 150 kotów sprowadzonych z różnych części Świata, Będzie można również zaopatrzyć się w artykuły dla kotów, jak i dowiedzieć się wielu ciekawych informacji o kotach. Podczas wystawy przygotowane będą dodatkowe atrakcje dla dzieci czyli kocie animacje. W programie animacji, kocie malowanie twarzy, koty z balonów, warsztaty plastyczne.

[SHK / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama