Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Młyn Wiedzy zaprasza 11 listopada

Młyn Wiedzy zaprasza 11 listopada 

[Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy]

Po fantastycznych drugich urodzinach Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy zaprasza na kolejne popularnonaukowe atrakcje. W najbliższą środę mieszkańcy Torunia i regionu będą mogli zwiedzać wystawy centrum nauki za 5 złotych.

Toruński Młyn Wiedzy zaprasza we środę na trzy 2-godzinne tury zwiedzania, które rozpoczną się o godz. 11:00, 13:00 i 15:00. Bilety na zwiedzanie są dostępne w cenie 5 złotych.

Dla zwiedzających będą dostępne wszystkie wystawy Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy, a dodatkowo w ramach tur zwiedzania najmłodsi goście wezmą udział w spotkaniu z interaktywnym wielorybem „Błękitkiem”. Multimedialny animowany spektakl w niekonwencjonalny sposób uczy elementów przyrody i ekologii.

Pokazuje, że pomimo zamieszkiwania zupełnie odmiennych środowisk, ssaki mają ze sobą zaskakująco wiele wspólnego. Uczy też jak ważne jest dbanie o niezaśmiecanie środowiska, w tym wypadku mórz i oceanów. Błękitek opowieść o swoim życiu i oceanie przeplata rozmowami z widzami. Pokazy odbędą się dwa razy w ramach każdej tury, tj w godz: 11:10, 12:10, 13:10, 14:10, 15:10, 16:10.

Bilety w cenie 5 złotych są dostępne w elektronicznym systemie sprzedaży na stronie CNMW (mlynwiedzy.org.pl) w zakładce „Kup bilet”. We środę będzie można zakupić je wyłącznie w kasie Centrum od godz. 10:30.

[MT / Młyn Wiedzy]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama