Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Musical Metro – Koncertowe otwarcie hali sportowo–widowiskowej w Toruniu!

Musical Metro – Koncertowe otwarcie hali sportowo–widowiskowej w Toruniu! 

Musical Metro w Toruniu

Musical Metro wraz z Nataszą Urbańską, Januszem Józefowiczem, Januszem Stokłosą oraz z grupą ponad trzydziestu wokalistów, tancerzy i aktorów otworzy koncertowo halę sportowo-widowiskową przy ul. gen. Józefa Bema 73-89 w Toruniu, jedną z największych i najnowocześniejszych w Polsce.

Wielofunkcyjna hala jest w pełni przygotowana do rozgrywania krajowych i międzynarodowych zawodów lekkoatletycznych. Jako jedyny tego typu obiekt w Polsce posiada zainstalowaną na stałe dwustumetrową bieżnię lekkoatletyczną oraz wyposażenie pozwalające na rozgrywanie pozostałych konkurencji lekkoatletycznych. Oprócz możliwości rozgrywania innych zawodów o charakterze sportowym (koszykówka, siatkówka, piłka ręczna) obiekt jest przystosowany do organizacji masowych imprez artystycznych.

W hali zaprojektowano garderoby dla artystów indywidualnych oraz zespołów, sale konferencyjne, salę bankietową, przewidziano miejsce na scenę oraz miejsca siedzące na płycie areny głównej. Hala dysponuje własnym hotelem i obszernym parkingiem z 438 miejscami parkingowymi w garażu podziemnym. Pojemności trybun wraz z siedziskami na arenie dla 6 790 widzów uczynią ten obiekt jednym z najbardziej atrakcyjnych i największych w Polsce, dlatego też 27 września 2014 r. zostało zaplanowane wyjątkowe i niepowtarzalne wydarzenie, jakim jest musical Metro.

Świat się zmienia, Padają mury, otwierają się granice,
Teatr też się zmienia
Niezmienne pozostają tylko marzenia…
…marzenia młodych ludzi, nasze marzenia

Grupa młodych wykonawców opowiada o swoich marzeniach, a każda wyśpiewana nuta, każdy wytańczony takt jest tych marzeń spełnieniem. Widzimy więc na scenie pasję i entuzjazm, taniec i śpiew jakiego nie znał polski teatr. Jest tam miłość, szaleństwo i młodość. I to wszystko sprawia, że granica między teatrem a rzeczywistością staje się płynna, akcja spektaklu zdaje się wykraczać daleko poza teatralne foyer, a czas staje się wyłącznie funkcją wyobraźni.

„METRO”. Gdzieś między fikcją a rzeczywistością … Uliczni grajkowie, śpiewacy i tancerze wystawiają na podziemnych peronach metra spektakl dla pasażerów. Jego twórcą i animatorem jest Jan, dla którego metro jest domem, a underground – sposobem na życie. Spektakl budzi sensację, a młodzi artyści otrzymują propozycję pracy w komercyjnym teatrze. To opowieść o marzeniach i rozczarowaniach, o pasji i zdradzie, o młodzieńczych ideałach i władzy pieniądza, a przede wszystkim to historia romantycznej miłości.


27 września 2014 r. godz. 19.00
Musical Metro – Oficjalne otwarcie koncertowe hali sportowo-widowiskowej w Toruniu

Bilety w cenach 50 PLN, 60 PLN, 70 PLN, 80 PLN, 90 PLN, 110 PLN, 120 PLN VIP do nabycia:
Salony EMPiK,  sklepy Media Markt, www.eventim.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl
Informacje oraz zamówienia zbiorowe biletów tel. 500 461 318 lub 517 930 325, e-mail biuro@royalconcert.pl
Organizator: Royal Concert www.royalconcert.pl


Musical Metro Toruń

[MT / Organizator]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama