Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Odjazdowy Weekend Za Pół Ceny

Odjazdowy Weekend Za Pół Ceny 

kometa_torun

Miłośnicy amerykańskich samochodów w najbliższy weekend będą mogli podziwiać Fordy Mustangi na parkingu Centrum Handlowego Kometa. Odjazdowy weekend to również przejazd i pokaz ponad 200 motorów oraz kultowa już akcja „Toruń za pół ceny”.

OGÓLNOPOLSKI ZLOT MUSTANGÓW (postój na parkingu centrum handlowego kometa)
25 kwietnia w godzinach od 13:30 do 15:30 na terenie Centrum Handlowego Kometa pojawią się wspaniałe Fordy Mustangi, które zawitały do Torunia w ramach VII Ogólnopolskiego Zlotu Mustangów. Wystawa połączona z odpłatnymi przejazdami to niepowtarzalna okazja, aby zobaczyć je z bliska. Całkowity dochód Stowarzyszenie Mustang Klub Polska przeznaczy na wybrany Dom Dziecka w Toruniu. Nie zabraknie konkursów z nagrodami i pokazów tych wspaniałych aut.

OFICJALNE ROZPOCZĘCIE SEZONU MOTOCYKLOWEGO
26 kwietnia w godzinach od 11:00 do 13:00 ponad 200 motocyklistów zawita na parkingu Centrum Handlowego Kometa. Oznacza to tylko jedno – oficjalne rozpoczęcie sezonu motocyklowego w Toruniu. Tego dnia zorganizowane zostaną konkursy z nagrodami, pokazy oraz badania motorów.

AKCJA „TORUŃ ZA PÓŁ CENY”
Przez cały weekend, czyli od 24 do 26 kwietnia w Toruniu odbędzie się akcja „Toruń za pół ceny”, której partnerem od kilku edycji jest Centrum Handlowe Kometa. W tym roku studio plenerowe radia Zet Gold gościć będzie w toruńskim Centrum, gdzie przeprowadzać będzie wywiady z przedstawicielami Urzędu Miasta oraz przedsiębiorcami, którzy przyłączyli się do weekendu rabatów. Ponad 100 hoteli, klubów, restauracji, kawiarni oraz sklepów, w tym najemców Centrum Handlowego Kometa będzie oferowało wybrane produkty tylko za pół ceny.

kometa_plakat_mustang

[CH Kometa / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama