Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Odkryj swoją Pasję na Festiwalu Pasji

Odkryj swoją Pasję na Festiwalu Pasji 

[Foto: FestiwalPasji]

Po raz pierwszy w naszym mieście odbędzie się wyjątkowe wydarzenie, skupiające w jednym miejscu i w jednym czasie entuzjastów i znawców różnych dziedzin.

Festiwal Pasji stanowi doskonałą okazję do spotkania tych, którzy jeszcze swej pasji nie odkryli z tymi, którzy już wiedzą, w jaki sposób wykorzystać każdą chwilę swojego życia. Festiwal Pasji to miejsce dla każdego, kto chce doświadczyć możliwości przełamywania własnych barier, podejmowania nowych wyzwań, wykorzystania własnego potencjału. To miejsce, w którym można nauczyć się jak rozpoczynać każdy dzień jak niezwykłą przygodę.

Już 15 i 16 września Młodzieżowy Dom Kultury stanie się najbardziej pasjonującym miejscem w Toruniu. Podczas Festiwalu będą prezentowane prelekcje, panele dyskusyjne, pokazy i warsztaty w pięciu głównych grupach tematycznych. Należą do nich: fizyka, sztuka, sport, oratorstwo oraz historia. Podczas dwóch dni organizatorzy zaplanowali m.in. wykłady filozoficzne, historyczne, pokazy fizyczne, warsztaty medytacji, prezentacje kinematograficzną, walki robotów, wystawę obrazów i rzeźb oraz wiele innych interesujących propozycji. Urozmaiceniem wydarzenia będą spektakularne doświadczenia fizyczne.

W ramach atrakcji towarzyszących organizatorzy zaplanowali przeżywanie prawdziwych emocji w zagadkowych pokojach Escape room, loterię fantową, a także możliwość strawy nie tylko duchowej w pobliskiej “Snackarni”, gdzie czeka na Was rabat -10% oraz pierogarni “Leniwa”, gdzie jako uczestnicy festiwalu możecie liczyć nawet na -15% zniżkę.

Na wszystkie wydarzenia Festiwalu Pasji wstęp jest wolny.
Więcej informacji: facebook.com/FestiwalPasji

festiwal_pasji_plakat

[MT / Festiwal Pasji]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama