Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Piknik z BMW

Piknik z BMW 

DSC_1790

Już w najbliższą sobotę, 27. kwietnia, BMW Klub Toruń zaprasza na 3. edycję pikniku motoryzacyjnego. W tym roku, po raz pierwszy w historii klubu, patronat honorowy nad imprezą objął Prezydenta Miasta Torunia Michał Zaleski. Sobotni piknik dla fanów BMW odbędzie się na terenie toruńskiego toru samochodowego MotoPark przy ulicy Bielańskiej 66 (za MotoAreną). Organizatorzy zapraszają do udziału nie tylko posiadaczy aut z niebiesko-białą szachownicą na masce, ale również wszystkich fanów motoryzacji wraz z całymi rodzinami.

W programie imprezy zaplanowano bowiem szereg atrakcji, zabaw i konkursów. Szczególnie zadowoleni będą najmłodsi miłośnicy BMW, na których czekają liczne konkursy z nagrodami ufundowanymi przez toruńskiego dilera niemieckiej marki – BMW Dynamic Motors. Nie zabraknie też zjeżdżalni, dmuchanych placów zabaw i zdrowych naturalnych soków Dzień Dobry. Dla nieco starszych uczestników pikniku zaplanowano pokazowe jazdy wyczynowymi gokartami.

Mocną dawkę adrenaliny zafundują specjaliści od jazdy “bokiem do przodu”. Na szerokich łukach toruńskiego toru zaprezentują się drifterzy z teamu “Sideways”. Osoby o mocnych nerwach będą mogły wykupić prawy fotel driftowozu i poczuć zapach palonej gumy obserwując tor przez boczną szybę. Do ich dyspozycji zostanie oddane 400-konne BMW e30 z silnikiem V8.

Jazdy pokazowe i sprawnościowe na torze zaplanowano także dla uczestników sobotniego zlotu. Każdy, kto ma ochotę sprawdzić swoje umiejętności w sprawnym operowaniu kierownicą, gazem, hamulcem i skrzynią biegów będzie mógł się sprawdzić w jazdach konkursowych oraz w nie takich wolnych przejazdach po torze. Na koniec imprezy najlepsi kierowcy zostaną nagrodzeni.

Podczas pikniku będzie też okazja do zapoznania się z ofertą branżowych firm z regionu Kujaw i Pomorza. Swoje stoiska wystawią m.in.: specjaliści od autodetalingu (Black Magic Studio), dealerzy samochodów i motocykli marki BMW (Dynamic Motors) czy producent nowatorskich naklejek samochodowych.

Wstęp na imprezę dla zwiedzających jest bezpłatny. Właściciele zabytkowych aut spod znaku BMW również mogą zaprezentować swoje cacka nie płacąc wpisowego. Drobny upominek czekać będzie na każdą panią, która zasiądzie za kierownicą swojego BMW. W cenie wjazdu aut marki BMW pamiątkowy gadżet.

plakat2013

Zdjęcia z zeszłorocznej edycji imprezy:

DSC_1525 DSC_1723 DSC_1726 DSC_1539 DSC_1801 DSC_1790

[BMW Klub Toruń]
[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama