Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Podejmij Wyzwanie Smaku w Toruniu!

Podejmij Wyzwanie Smaku w Toruniu! 

Wyzwanie_Smaku_Pepsi_3

Już wkrótce kultowa akcja Wyzwanie Smaku Pepsi odwiedzi Toruń! Na Błoniach Nadwiślańskich, na terenie festiwalu Bella Skyway, w ramach „ślepych testów”, wszyscy chętni będą mogli spróbować dwóch napojów typu cola i wybrać ten, który smakuje im bardziej.

Podczas zabawy oba napoje są schładzane do takiej samej temperatury i przelewane ze świeżo otwartych puszek. Uczestnik testu nie wie, który napój jest w danym kubeczku, więc podejmując decyzję kieruje się tylko preferencjami smakowymi.

Wyzwanie Smaku Pepsi będzie można podejmować od 28 do 30 sierpnia br. w godzinach 12:00-20:00.

Trzeci wymiar smaku!
To już trzecia edycja kultowej akcji Wyzwanie Smaku Pepsi. W 2014 r. wzięło w niej udział ponad 100 000 osób w całej Polsce, a 60% z nich wybrało smak Pepsi! Lato 2015 w całej Polsce upływa pod znakiem Wyzwania Smaku Pepsi. Odwiedziliśmy już ponad połowę z 40 zaplanowanych lokalizacji na terenie całej Polski. Towarzyszymy Wam nad morzem, w górach, nad jeziorem i podczas letnich festiwali. Gwarantujemy świetną zabawę i niezwykłe atrakcje! Już teraz zapraszam wszystkich do wspólnej zabawy na evencie Wyzwanie Smaku Pepsi w Toruniu! – powiedział Michał Szewczyk, Brand Manager Pepsi Poland.

Wyzwanie Smaku Pepsi_2
Wyzwanie Smaku Pepsi_3
Wyzwanie Smaku Pepsi_5

Jeśli chcecie być na bieżąco z kolejnymi eventami Wyzwania Smaku Pepsi i sprawdzić, czy ekipa Pepsi pojawi się tego lata w Waszej okolicy, śledźcie stronę www.pepsi.pl oraz profil Pepsi na Facebooku.

[MT / PepsiCo]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama