Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » “Polski Turniej Wypieków” nagrywany w Toruniu

“Polski Turniej Wypieków” nagrywany w Toruniu 

Polski turniej wypieków small

Finałowy odcinek „Polskiego turnieju wypieków” nagrany zostanie w Toruniu. Zdjęcia w naszym mieście będą trwały cztery dni. Odbędą się: 28, 29 czerwca, 1 oraz 2 lipca. Prowadzącymi show są Katarzyna Skrzynecka i Piotr Gąsowski. „Polski turniej wypieków” to program kulinarny na antenie TLC, którego formuła opiera się na konkursie między uczestnikami. Zawodnicy wybrani podczas castingów rywalizują ze sobą, przygotowując pyszne wypieki. Drugi sezon będzie się składać z siedmiu 60-minutowych odcinków, z czego trzy ostatnie zostaną nakręcone w Toruniu.

W programie w szranki stanie 10 uczestników z całej Polski, wyłonionych spośród ponad 300 osób, które zgłosiły się na castingi z własnymi wypiekami. Specjalnym akcentem lokalnym w odcinkach nagrywanych w Toruniu będą historia piernika oraz odwiedziny w zakładach cukierniczych „Kopernik”.

Na antenie TLC program zobaczymy już we wrześniu. Na pewno pojawi się w nim wiele wspaniałych wypieków oraz ogrom emocji towarzyszących ich powstawaniu. Poprzednia seria „Polskiego turnieju wypieków” okazała się wielkim sukcesem. Premierowe odcinki obejrzało w sumie ponad dwa miliony widzów. Producenci zapewniają, że także ta edycja przyciągnie przed telewizory tłumy.

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama