Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Pomaluj Toruń

Pomaluj Toruń 

Pawilon handlowy Torun

Już 30 czerwca br. od godziny 10.00 wszyscy mieszkańcy Torunia w ramach akcji Dulux Let’s Colour będą mogli pomalować pawilon handlowy przy ulicy Gagarina i dodać kolorów do swojej rzeczywistości. Muzyka, kolorowanki dla najmłodszych oraz pies Dulek to tylko niektóre z atrakcji, czekających na wszystkich w tę niesamowitą niedzielę.

Tegoroczna akcja Dulux Let’s Colour zakłada duże zaangażowanie ze strony mieszkańców, których chcemy zachęcić do działania. Już 30 czerwca bądźcie razem z nami i dodajcie kolorów do swojego życia, zgodnie przewodnim hasłem tegorocznej kampanii, czyli Czas na zmianę! – mówi Piotr Cywiński, przedstawiciel marki Dulux.

8 kwietnia br. roku ruszyła trzecia edycja akcji Dulux Let’s Colour, której celem jest zachęcanie do wspólnego odmieniania rzeczywistości za pomocą koloru. W pierwszej turze ponad 81700 osób poparło Opole, które zgłosiło do rywalizacji bulwar im. Karola Musioła nad Odrą. Niewiele mniej, bo aż 81540 głosów oddano na Toruń i pawilon handlowy przy ulicy Gagarina.

Bardzo cieszy fakt, że pawilon handlowy przy ul. Gagarina, jedno z najbardziej ruchliwych miejsc w zachodniej części Torunia, zyska zupełnie nowe oblicze.
Wyrazy uznania należą się organizatorom, którzy widząc niesamowitą walkę Torunia z Opolem zdecydowali się na przyznanie dwóch nagród za pierwsze miejsce.
Dodatkową korzyścią jest współpraca, jaka została nawiązana pomiędzy oficjalnymi facebookowymi profilami obydwu miast – mówi Aleksandra Iżycka, rzecznik prasowy Prezydenta Miasta Torunia.

Konkurs był również przykładem niesamowitej mobilizacji toruńskich internautów, oni także już w najbliższą niedzielę będą mogli przystąpić do wspólnego malowania budynku przy Gagarina.
Niejednokrotnie przecieraliśmy oczy ze zdumienia widząc, jak z godziny na godzinę, tysiącami przybywa głosów oddanych na Toruń. Za pośrednictwem mediów społecznościowych spływało poparcie z innych polskich miast, a także zza granicy. Wiele głosów otrzymaliśmy od sąsiadów z Bydgoszczy, za co serdecznie dziękujemy. Bardzo cieszymy się ze zwycięstwa i już nie możemy doczekać się wspólnego malowania – dodaje Iżycka.


Start: 30 czerwca 2013 (niedziela)
Miejsce: pawilon handlowy przy ulicy Gagarina
(Organizatorzy zapewniają sprzęt do malowania)


 

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama