Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Radikal Guru [NRD]

Radikal Guru [NRD] 

2013.11.30 Radikal Guru Torun NRD baner

Klub NRD zaprasza w sobotę 30 listopada na całonocną basową sesję na dodatkowym sound systemie z Radikal Guru w roli głównej.

Radikal Guru – pochodzący z Polski dj i producent którego dubstepowe remixy oraz produkcje, uzyskały świetny odbiór wśród słuchaczy w całej Europie i przynoszą mu olbrzymią rozpoznawalność oraz uznanie zarówno na scenie Dubstep jak i Dub/Reggae. W listopadzie 2013 roku nakładem Moonshine Recordings ukaże się jego najnowszy solowy album „Subconscious” który 30 listopada 2013 roku będzie promował podczas imprezy w toruńskim klubie NRD.


Radikal Guru – Klub NRD ul. Browarna 6
30.11.2013 Sobota – Start 21:00
Wejście 10 pln


Radikal Guru
Urodzony w Polsce Mateusz Miller na światowej scenie znany jest jako jeden z pionierów fascynującego i unikatowego łączenia muzyki Dub, Reggae oraz Dubstep, którą przez ostatnie lata tworzył pod pseudonimem Radikal Guru. Jego kariera na dobre rozpoczęła się w 2008 roku kiedy to zdobył szerokie grono słuchaczy dzięki wydanej w Wielkiej Brytanii serii singli na płytach winylowych, które przez wiele tygodni nie schodziły z list bestsellerów sklepów z muzyką niezależną.

Jego produkcje zaczęły pojawiać się w audycjach radiowych stacji takich jak BBC Radio One, BBC Asian Network, Sub Fm, Rinse FM oraz wielu innych. Kolejne lata to setki występów na festiwalach i w klubach w całej Europie, wydanie świetnie odebranego albumu „The Rootstepa” oraz kilku singli. Jesienią tego roku ukaże się drugi solowy album Radikal Guru zatytułowany „Subconscious”, będący hołdem w kierunku niskich częstotliwości oraz kolejnym krokiem artysty w stronę muzyki dub.


RADIKAL GURU

[MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama