Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Rozpocznij karierę modelki z FashionTV

Rozpocznij karierę modelki z FashionTV 

[Foto: FashionTV Model Search]

Młodzi mieszkańcy Torunia i okolic planujący karierę w modelingu mogą spróbować swoich sił 11 marca w Atrium Copernicus podczas prestiżowego konkursu FashionTV Model Search 2017. Każdy, kto weźmie udział w castingu, ma szansę stanąć na światowej sławy wybiegu podczas Fashion Paris Week i podpisać kontrakt z międzynarodową agencją modelek i modeli RYL Model Agency.

To już trzecia polska edycja profesjonalnego konkursu dla młodych ludzi rozpoczynających swoją przygodę w branży modelingowej. Międzynarodowa ekipa FashionTV Model Search 2017 poszukuje modelek i modeli w całym kraju. Lokalny casting w Toruniu odbędzie się 11 marca w Atrium Copernicus. Najlepsi zostaną wyłonieni podczas finału 30 września w Atrium Promenada w Warszawie, a zwycięzcy wyjadą na finał międzynarodowy. Będą mieć również szansę na podpisanie kontraktu z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz udział w Paris Fashion Week.

FashionTV_Model_Search_2017_3
FashionTV_Model_Search_2017_2
FashionTV_Model_Search_2017_1

Organizatorzy FashionTV zapraszają na castingi w Atrium Copernicus dziewczęta w wieku od 14 do 25 lat o wzroście od 172 cm i chłopców w wieku 17-25 lat o wzroście od 180 cm. Uczestnikiem konkursu nie mogą być osoby, które równolegle biorą udział w innych konkursach piękności, w szczególności dla modelek i modeli. Rejestracja kandydatów zainteresowanych castingiem odbędzie się w godzinach 10.00-14.00 w Atrium Copernicus. Warunkiem uczestnictwa jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego i zapoznanie się z regulaminem. Osoby poniżej 18. roku życia muszą dostarczyć pisemną zgodę rodziców.

Do godziny 14.00 zostanie wybrana grupa licząca od 20 do 30 osób, która weźmie udział w kolejnym etapie konkursu, m.in. w profesjonalnych ćwiczeniach na wybiegu, sesji zdjęciowej i wykładach. O godzinie 18.00 odbędzie się gala, podczas której uczestnicy castingu zaprezentują się w 3 pokazach. Finalistów wybierze 10 jurorów, a dwóch najlepszych uczestników weźmie udział w ogólnopolskim finale.

Strefa modowa to bardzo ważna część naszej oferty, dlatego chętnie wspieramy inicjatywę poszukiwania nowych twarzy świata mody. FashionTV Model Search to prestiżowy konkurs, który cieszy się ogromnym zainteresowaniem na całym świecie.

To również świetna okazja dla osób, które marzą o karierze w modelingu – mogą poznać kulisy castingów, pokazów i sesji fotograficznych, a przy okazji mają szansę zawalczyć o wielkie kontrakty – mówi Ewa Machowska-Górna, dyrektor Atrium Copernicus.

[MT / FashionTV Model Search Toruń 2017]
[Foto:Casting FTV Model Search Lublin] 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama