Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Sensacyjne motory w kuli śmierci

Sensacyjne motory w kuli śmierci 
konkurs

[Foto: Cyrk Zalewski]

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka Cyrk Zalewski zaprasza wszystkich mieszkańców Torunia, a w szczególności rodziców z dziećmi, na niecodzienne widowisko. Tegoroczny program przygotowany przez najstarszą cyrkową rodzinę w Polsce to gratka dla wszystkich amatorów dobrej rozrywki. Częścią pokazu są motory w kuli śmierci. Team „motocrossowców” z Brazylii zachwyca energią, precyzją i widowiskowością.

Cyrk Zalewski zadbał o to, aby jego tegoroczny program zachwycił wszystkich miłośników sztuki cyrkowej. Najnowsze show będzie można podziwiać w Toruniu na dwóch spektaklach, które odbędą się 28 maja (niedziela) o godzinie 14.00 i 17.00. Wspaniały cyrkowy namiot stanie przy ul. Szosa Bydgoska (obok Castoramy).

Cyrk_Zalewski_Torun_1
Cyrk_Zalewski_Torun_2
Cyrk_Zalewski_Torun_3

Największą sensacją przedstawienia jest oczywiście show, które przyjechało do Polski prosto z Brazylii, a wcześniej zachwycało już widzów na całym świecie. Teraz mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci można zobaczyć w Polsce. Ale to nie jedyna atrakcja tegorocznego programu, jaki proponuje Cyrk Zalewski. Widzowie zobaczą także: energetyczny pokaz Lasermana, wspaniałą woltyżerkę w wykonaniu utalentowanej młodej artystki z Polski, zabawny pokaz z działem niezwykle inteligentnych psów, wspaniałe papugi, a także majestatyczne wielbłądy i konie. Coś dla siebie znajdą także miłośnicy akrobatyki, w programie znalazły się między innymi zachwycające akrobacje na szarfach i porywający pokaz akrobacji na… krzesłach. Prawdziwym hitem jest niesamowity clown RiCO, które do łez bawi zarówno dorosłych jak i dzieci.


[KONKURS]

Mamy dla was cztery zaproszenia na ten pełen emocji występ, aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie: Gdzie i kiedy otwarty został pierwszy nowożytny cyrk?

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: konkurs@mojtorun.pl
Wejściówkę (osoba dorosła + dziecko do 10 lat) otrzymają 4 osoby które jako pierwsze udzielą prawidłowej odpowiedzi.

Dziękujemy za wszystkie zgłoszenia, zwycięzców poinformowaliśmy pocztą elektroniczną, gratulujemy i zapraszamy do kolejnych konkursów.


 

[MT / Cyrk Zalewski]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama