Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » StartUp Mixer

StartUp Mixer 

AIP_mixer_small

28 kwietnia o godzinie 18:00, w Centrum Sztuki Współczesnej “Znaki Czasu” (CSW), odbędzie się po raz kolejny StartUp Mixer AIP Toruń. Spotkanie jest doskonałą okazją do nawiązania relacji biznesowych w miłej, przyjaznej atmosferze. Jest idealną inspiracją do założenia swojej firmy. Podczas spotkania będziemy gościć zespół znakomitych gości, którzy opowiedzą nam o tajnikach social media.

StartUp Mixer to seria wydarzeń informacyjno-promocyjnych i edukacyjnych, które są organizowane przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Celem spotkań z cyklu StartUp Mixer jest budowanie społeczności startupów oraz integrowanie środowiska młodych, zdolnych, polskich przedsiębiorców oraz osób, które pragną rozpocząć swoją działalność, ale nie mają jeszcze pomysłu na siebie.

Gościem specjalnym spotkania będzie firma Social Room. Jest to zespół ekspertów kształtujących wizerunek marki poprzez media społecznościowe. Jej przedstawiciele, Tomasz Hejankowski, Paweł Olszewski oraz Daniel Meger na bazie doświadczenia i case study swoich klientów podzielą się tajnikami social media, video marketingu oraz nauczą jak prowadzić dobre i skuteczne strategie marketingowe na kanałach społecznościowych.

Kolejnym uczestnikiem spotkania będzie Artur Smolicki ze startupu newCreative. Pasjonat mediów społecznościowych, bloger, szkoleniowiec, uczestnik konferencji branżowych w Polsce oraz za granicą. Na co dzień współpracujący z wieloma polskimi markami budując ich wizerunek oraz doradzając w kwestii podejmowanych działań marketingowych. Autor wielu publikacji oraz artykułów, prezentowanych w takich magazynach jak Marketing w Praktyce, Marketer Plus czy też Bloomberg Businessweek Polska. Podczas swojego wystąpienia opowie o możliwościach Google w obszarze marketingu internetowego.

Następnie zaprezentuje się Mateusz Kozłowski właściciel startupu Studia Projektowego FurryCat. Studio zajmuje się projektowaniem kompleksowych identyfikacji wizualnych, key visuali, stron oraz aplikacji internetowych. Mateusz to perfekcjonista działający z pasją. W swojej prezentacji opowie o spójnym content marketingu oraz nowoczesnych technologiach stron internetowych.

Podczas spotkania będzie okazja na sprawdzenie wiedzy i umiejętności w zakresie tworzenia kampanii facebookowych. Dla wszystkich uczestników przygotowaliśmy zadania specjalne oraz konkurs z nagrodami.

Nasi goście podzielą się z bardzo specjalistyczną wiedzą, która jest przydatna nie tylko dla firm, ale dla każdej osoby, która pragnie zrozumieć wirtualny świat. StartUp Mixera odbędzie się w Centrum Sztuki Współczesnej przy Wałach Generała Władysława Sikorskiego 13 w Toruniu. Start o godzinie 18:00. Dla wszystkich zainteresowanych osób wstęp jest bezpłatny. Zapisy są obowiązkowe.

Harmonogram StartUp Mixera:

  • 18:00 Rozpoczęcie StartUp Mixera, przywitanie gości.
  • 18:15 Przedstawienie gości specjalnych – startupu Social Room i poznanie ich case study – Tomasz Hejankowski, Paweł Olszewski.
  • 18:30 Ogłoszenie konkursu dla gości i zadanie w grupach w formie zabawy.
  • 19:00 Prezentacja możliwości Google w obszarze marketingu internetowego – Startup newCreative – Artur Smolicki.
  • 19:15 Prezentacja nowych trendów w tworzeniu stron www – Startup Furry Cat – Mateusz Kozłowski.
  • 19:30 Prezentacja nt. video marketingu – Social Room – Daniel Meger.
  • 19:45 Kontynuacja zabawy w grupach i prezentacja nt. strategii marketingowych na kanałach społecznościowych – Social Room – Paweł Olszewski.
  • 20:00 Networking

 

Wydarzenie FB: https://www.facebook.com/events/226807921014712/
Zapisy: aiptorun@inkubatory.pl

AIP_Plakat_Mixer_vol.12

[AIP Toruń]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama