Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Świątecznie i z humorem w Forcie IV

Świątecznie i z humorem w Forcie IV 

[zdjęcie: teatrafisz.pl]

15 grudnia o godzinie 17.00 w Forcie IV Teatr Impresaryjny Afisz zaprezentuje spektakl: “Diabli nadali tego Świętego, czyli Anielska robota” .To idealny na zimowy wieczór sposób na spędzenie wolnego czasu.

Opis spektaklu: “Czy Święty Mikołaj istnieje? Bez wątpienia! Wystarczy zadzwonić do firmy „Święta na telefon” zamówić Mikołaja, Śnieżynkę, Anioła, renifery, elfy i prezenty wszelkiego asortymentu by przekonać się o tym osobiście. Czasami jednak zdarza się, że to, co zamawiamy różni się od tego co jest nam dostarczone, a przecież reklamacje będzie można złożyć dopiero po świętach. Co wtedy? Wtedy … zachowajmy spokój. Zaśpiewajmy kolędę i radujmy się bo to przecież Boże Narodzenie. Anioły grają na trąbach, a święci wzruszają się razem z nami, więc czasami z tego wzruszenia i radości może im się coś „pokićkać”. Prawda?!”

Scenariusz: Jacek Pietruski
Opracowanie muzyczne: Krzysztof Zaremba
Obsada: Grażyna Rutkowska-Kusa, Krzysztof Zaremba, Jacek Pietruski

Świąteczny koncert pozwoli nam na odpoczynek w miłym towarzystwie, w przyjaznym miejscu ze szczyptą humoru, wprowadzi w świąteczny nastrój przy wspólnym śpiewaniu kolęd, ciekawym spektaklu i smacznych daniach.

Cena biletu: 30 zł/os. – w cenie biletu degustacja potraw świątecznych i nie tylko!!!

[Fort IV – MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama