Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Tramwaj Pozytywnych Informacji

Tramwaj Pozytywnych Informacji 

[fot. mzacha / sxc]

18 listopada od 6:00 do 12:00 na toruńskich torach kursować będzie Pozytywnie Informujący Tramwaj. Studenci planują poprawiać humor mieszkańcom podróżującym do pracy.

Pozytywnie Informujący Tramwaj „Od poniedziałku na dobrym torze” to akcja organizowana przez Studenckie Koło Naukowe „Klub Dziennikarza” Wydziału Politologii i Studiów Międzynarodowych. Inicjatywa łączy trzy obszary: media, społeczeństwo i szeroko pojętą komunikację. Studenci dziennikarstwa, a w szczególności członkowie Klubu Dziennikarza będą wprawiać w dobry nastrój zmierzających do pracy i szkoły mieszkańców Torunia.

W wynajętym tramwaju adepci dziennikarstwa wcielą się w prezenterów, którzy przez kilka godzin będą komunikować pasażerom same dobre wiadomości. Projekt PIT ma skłonić do refleksji nad odbiorem mediów, a przy okazji poprawić torunianom humor.

Pozytywnie Informujący Tramwaj będzie kursował od 6:00 do 12:00 na trasie Olimpijska-Reja. Pasażerowie będą mogli podróżować za darmo przy akompaniamencie pozytywnych informacji.

[UM Toruń / MT]

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama