Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Wioska Smerfów Na Rynku Nowomiejskim

Wioska Smerfów Na Rynku Nowomiejskim 

wioska smerfow small

Już w niedziele nasi milusińscy będą mogli uczestniczyć w niecodziennym wydarzeniu. Na rynku nowomiejskim spotkają się wielbiciele niebieskich stworzeń, które podbiły serca wielu pokoleń. Smerfów nie trzeba nikomu przedstawiać. Gościli wielokrotnie w naszych domach. Ale czy my byliśmy kiedyś u Papy Smerfa, Smerfetki, czy Smerfusia? Tylko teraz będzie niepowtarzalna ku temu okazja. Smerfy osobiście zaproszą uczestników imprez do zwiedzenia ich chatek, które zostaną zbudowane specjalnie na tę okazję.

Zwiedzanie domków Smerfów to nie jedyna atrakcja. Będą także gry, konkursy, quizy dotyczące znajomości świata Smerfów. Dzieci i dorośli będą mogli doświadczyć życia Smerfów. wziąć udział w zabawach ruchowych np. teście Osiłka, Zgrywusa czy Lalusia. Do dyspozycji najmłodszych będzie oddana plastyczna strefa Smerfusia. Dzień ten będzie również okazją do zrobienia pamiątkowych zdjęć w towarzystwie Papy Smerfa, Smerfusia i Smerfetki, w wyjątkowej scenerii. Podczas imprezy hostessy będą rozdawać filmowe upominki.

Z pewnością w otoczeniu Wioski Smerfów, zabaw, oraz sympatycznych, niebieskich stworzeń każdy z uczestników będzie mógł przenieść się w przyjazny świat Peyo. Ideą imprezy jest zaktywizowanie do wspólnej zabawy całych rodzin, zarówno dzieci, jak i rodziców, którzy na pewno nie będą nudzić się w tym czasie i znajdą aktywności dla siebie.
Jesteśmy przekonani, że to niecodzienne wydarzenie dostarczy wyjątkowych wrażeń. W oczekiwaniu na premierę filmu Smerfy 2 przenieśmy się do świata bajki, spotkajmy się w Wiosce Smerfów i oddajmy smerfnej zabawie przy dźwiękach jakże znanej wszystkim muzyki La la la la la la … Uważaj tylko na Gargamela!

Wioska Smerfow plakat B1 Torun


Wioskę Smerfów będzie można odwiedzić w Toruniu w dniu 7 lipca (niedziela)
Rynek Nowomiejski, od godz. 12.00 do godz. 19.00
Wstęp wolny dla wszystkich!


Smerfy 2
W kolejnym filmie familijnym łączącym żywą akcję z animacją, komedii Smerfy 2, zły czarownik Gargamel tworzy dwa psotne, podobne do Smerfów istoty, zwane Wredkami, mając nadzieję, że pozwolą mu one posiąść magiczną moc Smerfów. Kiedy jednak odkrywa, że tylko prawdziwe Smerfy mogą dać mu to, czego pragnie i tylko sekretne zaklęcie znane Smerfetce może zamienić Wredki w Smerfy, Gargamel decyduje się porwać Smerfetkę i zabiera ją do Paryża, gdzie jako największy czarownik na świecie zostaje otoczony uwielbieniem milionów. Teraz Papa Smerf, Ciamajda, Maruda i Laluś będą musieli powrócić do naszego świata, połączyć siły z przyjaciółmi Patrickiem i Grace Winslow i uratować Smerfetkę!
Czy Smerfetka, która zawsze czuła się inna, nawiąże relacje z Wredkami – Vexy i Hackusem? Czy Smerfom uda się przekonać ją, że ich miłość do niej jest prawdziwa? Film wyreżyserował Raja Gosnell, a wyprodukował go Jordan Kerner. Scenariusz – J. David Stem & David N. Weiss oraz Jay Scherick & David Ronn i Karey Kirkpatrick na podstawie historii autorstwa J. Davida Stema & Davida N. Weissa & Jaya Schericka & Davida Ronna w oparciu o postaci stworzone przez Peyo.


O Smerfach
Historia Smerfów – stworzonych przez Peyo – rozpoczęła się w 1958 roku wydaniem komiksów, które następnie przeniesiono na duży i mały ekran. Przez te kilkadziesiąt lat, małe niebieskie istoty nie ograniczały się tylko do stron komiksów i ekranu. Były inspiracją nagrań muzycznych wydanych na CD w milionach egzemplarzy, kolekcji figurek i zabawek oraz mnóstwa innych produktów.

[MT]

Komentarz do: Wioska Smerfów Na Rynku Nowomiejskim

  1. Grażyna

    Witam! Super sprawa. Moje pięcioletnie dziecko nie może się już doczekać. Pozdrawiam Grażka

     

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama