Mój Toruń: Główna » Co? Gdzie? Kiedy? » Wybieram macierzyństwo

Wybieram macierzyństwo 

Torun_-_czerwiec_2013_small

20 czerwca o godzinie 17:00 w Centrum Konferencyjnym Biznes Park przy ul. Grudziądzkiej 110-114 odbędzie się kolejne w tym roku spotkanie w ramach ogólnopolskiego projektu Wybieram Macierzyństwo. Tym razem projekt zawita do Torunia. Wybieram Macierzyństwo to projekt skierowany do kobiet w ciąży, przyszłych ojców i młodych stażem rodziców, którzy mają dzieci w wieku od 0 do 3 lat. Czerwcowe spotkanie poruszy kwestie związane z bezpieczeństwem podczas wakacji.

Hasłem spotkania będzie: „Bezpieczne wakacje z maluszkiem”. Organizatorzy przygotowali dla uczestników liczne atrakcje, mnóstwo nagród do rozlosowania i zaprosili ciekawych gości. Czwartkowe spotkanie będzie dotyczyło ważnych kwestii, związanych z tak radosnym okresem, jakim są wakacje. Jednak podczas wakacji na maluszki może czyhać wiele niebezpieczeństw. Podczas spotkania uczestnicy dowiedzą się, w jaki sposób pomóc dziecku w sytuacji zagrażającej życiu, jak udzielić pierwszej pomocy, czy koniecznie trzeba przewozić dzieci w fotelikach oraz jak pomocne może być noszenie maluszków w chustach podczas pieszych wędrówek.

W II edycji projektu Toruń jest jednym z sześciu miast, do których zawitają spotkania Wybieram Macierzyństwo. Oprócz Torunia będzie to również Zielona Góra, Konin, Łódź, Poznań i Warszawa. Na uczestników spotkania czeka mnóstwo atrakcyjnych nagród, ufundowanych przez partnerów projektu.

WSTĘP WOLNY – zgłoszenie uczestnictwa w warsztatach na stronie:
wybierammacierzynstwo.pl/warsztaty/torun

Torun_-_czerwiec_2013

[MT]

 

Wyraź swoją opinię - dodaj komentarz

Reklama